Програма «Життя міста»

У розділі: 10705 відео | АрхівRSS
Для підприємців малого та середнього бізнесу провели форум
223

Для підприємців малого та середнього бізнесу провели форум

У Полтаві «ПриватБанк» вкотре провів «бізнес-інкубатор». Цього разу це форум для клієнтів. Зокрема, для підприємців малого та середнього бізнесу.

Олександр Цись, директор Полтавського ГРУ «ПриватБанк»
«Проводимо навчання-семінар з підприємцями, які уже мають досвід у роботі бізнеса і з підприємцями, які сьогодні організовують свій перший крок і спартапи. Для чого ми це робимо? Для того, щоб максимально приблизити наших клієнтів, наших підприємців до наших технологій і до наших продуктів, які сьогодні ми подаємо в ПриватБанку.»
 «Максимум зробимо для того, щоб донести до наших клієнтів, до наших завтрашніх клієнтів, як це можна зробити бистро, ефективно і максимально якісно і за максимально короткий термін.»

Проект «КУБ» (країна успішного бізнесу) від «ПриватБанку» існує уже декілька років. Фахівці провели ряд опитувань. Виявилось, головні потреби клієнтів - це фінансування та навчання, - розповідають працівники підприємства.

Наталія Сакало, керівник кредитного напрямку «ПриватБанку»
 «Многие люди, которые приходят в бизнес специального образования не имеют. И от отсюда возник наш второй проект - это бизнес-инкубатор. Это общеобразовательный проект именно для предпринимателей, где мы проводим различные мастеркласы как в интернет формате, так и в таком живом общении со спикерами, с опытными бизнесменами.»

На форумі виступали 2 спікери. Один з них Антон Воронюк. Він розповів підприємцям про те, як правильно та успішно вести бізнес в Інтернеті.

Антон Воронюк, спікер форуму
 «Обычно нету системы, когда вы… задать перед тем, как это делать?»

Сергій Желепа розповів учасникам форуму про бізнес в соціальних мережах. А один з учасників форуму Владислав Рожнятовський розповідає, - у проекті «бізнес-інкубатор» участь бере вперше. Проте, очікує отримати дійсно корисну інформацію.

Владислав Рожнятовський, підприємець
 «Узнал о этом семинаре… обсуждать на этом семинаре.»

У форумі від «ПриватБанку» взяли участь понад 150 підприємців.