Програма «Життя міста»

У розділі: 10705 відео | АрхівRSS
Мешканці будинку по проспекту Першотравневому просять виконати його капітальний ремонт
213

Мешканці будинку по проспекту Першотравневому просять виконати його капітальний ремонт

Про біду мешканців п»ятиповерхівки по проспекту Першотравневому,8/1 ми дізналися з їхнього звернення до нашої редакції. Всі 40 жителів підписали лист, який просто запав у душу. Уже сім років вони звертаються до міського голови, відповідальних служб, аби їхній будинок капітально відремонтували. І щоразу одержували у відповідь, наприклад, від управління житлово-комунального господарства міськвиконкому багатообіцяюче як під копірку: « Можливість проведення ремонтних робіт буде розглянуто в поточному році за умови відповідного фінансування». Однак з 2011 року ні міському голові, ні його підлеглим службам немає ніякого діла до проблем літніх людей, які живуть в цій п»ятиповерхівці.

ОЛЕНА ВОРОШИЛОВА, мешканка будинку по проспекту Першотравневому,8/1
" Много раз с 11 года мы уже начали писать письма. В горжилуправление, в ЖЕК, обращались неоднократно к Мамаю, в его уже каденцию,для того, чтобы нам помогли сделать ремонтные работы."

ІВАН ПЕНЗЕВ, мешканець будинку по проспекту Першотравневому,8/1
" Десятки лет нам никто ничего не делал, ничем не помогал. Мы пенсионеры ну не можем за свои деньги освоить такой объем, где мы возьмем такие деньги? "

Будинок - 55-річної давності,введений в експлуатацію далекого 1961 року і з тих пір жодного разу не піддавався капітальному ремонту. Літні мешканці, як можуть, тримають в чистоті сходи , а вхідні двері, стіни, вікна обшарпані, не пофарбовані, всюди щілини, через які взимку виходить тепло.

ЛІДІЯ СИДОРЕНКО, мешканка будинку по проспекту Першотравневому,8/1
" А электропроводка - невозможно коснуться - иначе человеку я не знаю, что будет. Мы уже боимся ко всему этому касаться.Так ну надаж как-то - плотим за все.Так как-то нада обращать и на людей внимание.Хоть немножко помочь."

ОЛЕНА ВОРОШИЛОВА, мешканка будинку по проспекту Першотравневому,8/1
" Теплотрасса, которая абсолютно не изолирована в подвале.В прошлом году поставили нам теплосчетчик и теперь мы просто в ужасе от того, что окна в подъездах битые, у нас еще не срезаны батареи, находятся разом с окнами, а окна все разбыте или не закрываются, получается наши деньги будут вылетать просто в окно."

ОЛЬГА СИПЛИВА, мешканка будинку по проспекту Першотравневому,8/1
" Наша щитовая находится на первом этаже , мы вешаем постоянно замки, кто-то срывает и все приходят сюда и смотрят на счетчики. Если уберут счетчики,тогда тоже будет проблема.Несколько раз я вызывала электрика, придут, посмотрит, а что я сделаю? А мы что сделаем? "

Але чи не найбільша біда мешканців будинку - це дірява покрівля, через яку вода ллється і в квартири, і в коридорі просто на голови людям.

ТЕТЯНА НЕЖИВА, мешканка будинку по проспекту Першотравневому,8/1
"В воскресенье был сильный ливень. Я пришла с улицы, без зонтика я не могла открыть свою дверь, потому что с крыши все течет. "
"Мама в мене була учасник войни, инвалид первой группы.Сейчас нам нихто николы не помогав, сейчас я не могу зробить ремонт, у мене ж пенсия яка и плюс до всього в мене все тече, як я його зроблю, так воно ж все равно в мене все затече."

Не за горами вже опалювальний сезон, і в мешканців будинку про проспекту Першотравневому,8/1 терпне на душі: як пережити осінь з її дощами або зиму з її снігопадами. Адже коли приходить холодна пора року, то в їхніх квартирах температура сягає позначки 12 градусів. А ще важче літнім людям долати негаразди з думкою про байдужість до їхніх проблем міських керманичів і особисто очільника рідного міста Олександра Мамая. Від кого ж їм в такому випадку чекати допомоги?