Програма «Життя міста»

У розділі: 10390 відео | АрхівRSS
25 жителів міста та області побували на прийомі у народного депутата Сергія Капліна
86

25 жителів міста та області побували на прийомі у народного депутата Сергія Капліна

Жителька селища Рибці Тамара Морозова прийшла разом із сусідами на прийом до лідера Соціал-демократичної партії України Сергія Капліна як до останньої інстанції. Людям давно увірвався терпець від бездіяльності міської влади та її очільника Олександра Мамая.

ТАМАРА МОРОЗОВА, жителька с.Рибці
" Массив Рыбци - очень красивый массив, там 18 озер.Из этого места можно сдулать изюминку. Но все происходит наоборот.Эти люди живут просто в скотских условиях - конкретно - нет дорог  На сегодняшний день ни одна машина на наших дорогах не может проехать без помощи тягача, потому что все застряли.Первая остановка до общественного транспорта - 30 минут пешком. Зимой никто никогда не убирает снег, который бывает до 50 см. Мы писали корректное письмо с уважением к меру и с надеждой тоже к меру. Увы, мы сегодня ничего конкретного не получили, никакого ответа."

І таких звернень до Сергія Капліна надходять десятки. Стільки ж він одержує щодня в телефонному режимі. За кількістю листів від простих українців Сергій Миколайович посідає перше місце у Верховній Раді серед своїх колег. 99 відсотків звернень стосуються проблем рідної Полтави.

СЕРГІЙ КАПЛІН, народний депутат України
" Є такий вираз: Авгієві конюшні, а тут - Мамаєві конюшні,які стали можливими через союз Олександра Мамая і фракції Батьківщина Юлії Тимошенко у міській раді.Сьогодні ця спайка, ця банда із двох основних учасників ну реально просто пиляє бюджет, як великою пилкою - з однієї сторони - Мамай, а Юлині депутати з іншої - просто пиляють. Сьогодні ця банда довела місто до колапсу.Тут є проблеми, які не вирішувалися протягом трьох років, двох, шести років, семи років. Ніхто з присутніх так і не зміг із року в рік потрапити на прийом до міського голови."

Люди прийшли на прийом до народного депутата з кіпами відписок від відповідальних служб, здебільшого комунальних, які, крім обіцянок, ніякої користі не несуть. Більше того, переконаний Сергій Каплін, тих сотень звернень громадян міський голова навіть увічі не бачив, а тому про їхні проблеми й близько не відає. Вихід, лідер Соціал-демократичної партії вбачає в перезавантаженні влади у місті Полтаві.

СЕРГІЙ КАПЛІН, народний депутат України
"Наше завдання сьогодні - сформувати чесну, прозору, збалансовану, нову коаліцію, нову більшість.Наше завдання - відновити діалог з людьми, бо люди найбільш скаржаться на відсутність людського , а не скотячого відношення до себе з боку міського голови і його оточення. Ну і Полтаві потрібен абсолютно новий напрямок у розвитку, Полтаві потрібен порядок .Полтава, я запевняю вас, може бути спринтером , лідером по всій країні і за короткий час ви випередите і Дніпропетровськ, і Харків, і Київ і навіть Львів."

За словами Сергія Капліна він часто проводить зустрічі з полтавцями і завжди готовий вислухати людей з їхніми невідкладними проблемами. Його девіз - докласти максимум зусиль, аби його рідне місто в подальшому успішно розвивалось і стало європейським центром стабільності і достатку.