Програма «Життя міста»

У розділі: 9871 відео | АрхівRSS
На апаратній нараді в голови ОДА представили нового секретаря Полтавської міської ради
543

На апаратній нараді в голови ОДА представили нового секретаря Полтавської міської ради

Керівники області мають намір зайнятися знищенням на Полтавщині амброзії полинолистої. Як зазначалось на черговій апаратній нараді в облдержадміністрації, ця шкідлива рослина поширена практично в усіх районах області. Вона не лише засмічує всі польові культури, щільно росте на узбіччях доріг,залізничних шляхів, берегах ставків, річок, а й викликає в людей алергійне захворювання - амброзійний поліноз.

ГЕННАДІЙ ПІКУЛЬ, начальник ГУ держпродспоживслужби у Полтавській області
"На сьогодні ліквідувати вогнище амброзії полинолистої неможливо через різноманітні властивості виду.Тому правильним рішенням в даній ситуації буде контроль чисельності цього карантинного бур»яну.Амброзія полинолиста розмножується тільки насінням."

Нині карантинний режим амброзії полинолистої запроваджено в 25 районах області, 240 населених пунктах та на присадибних ділянках господарств.

ГЕННАДІЙ ПІКУЛЬ, начальник ГУ держпродспоживслужби у Полтавській області
"Причиною цьому є - це безвідповідальність керівників господарств, сільгосппідприємстві та посадових осіб, не проведення ними комплексу заходів щодо боротьби з небезпечними карантинними організмами, зниження культури землеробства , недбайливе господарювання, відсутність в бюджетах місцевих рад цільових коштів."

Найефективнішим засобом боротьби з цим видом бур»яну є об»єднання зусиль та знешкодження небезпечної рослини агротехнічними, механічними та хімічними методами. Крім того, керівники області мають намір винести на розгляд депутатів обласну програму повномасштабної боротьби з цим шкідливим організмом.
На апаратній нараді обговорили також напрями оптимізації надання правової допомоги в області. Зазначалося, що уже два роки на Полтавщині існує бюро правової допомоги, відділення якого успішно діють майже в кожному місті чи районному центрі. Тільки минулого року сюди звернулося близько 30 тисяч людей, 67 відсотків з яких - малозабезпечені громадяни, які безкоштовно отримали юридичні консультації.

ОЛЕКСАНДР ЧЕРЧАТИЙ, директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області
" Ми постійно змінюємся і наш закон, який дає доступ до вторинної правової допомоги, постійно доповнюється новим змістом.Зверніть увагу, минулого року з одного до двох розмірів прожиткового мінімуму для отримання захисту адвокатів,отримали учасники АТО, а також переміщені особи з усіх без виключення питань."

Юридичні консультації люди можуть отримати не лише безпосередньо в бюро, а й у мобільних та дистанційних пунктах доступу до безоплатної правової допомоги, що діють при органах місцевої влади, територіальних центрах соціального обслуговування, центрах зайнятості, судах, лікарнях, бібліотечних закладах.
На апаратній нараді представили також нового секретаря Полтавської міської ради, виконуючого обов"язки міського голови Олександра Шамоту.

ОЛЕКСАНДР ШАМОТА, секретар Полтавської міської ради, в.о. міського голови
" Одна з найголовніших проблем, яку я зараз бачу як каерівник міста, це підготовка міста до осінньо-зимового періоду.тому що за моєю інформацією,місто не має фактично жодної одиниці техніки, місто не має фактично жодного граму піщано-сольовї суміші, місто не має жодного договору щодо роботи по орчищенню доріг і вулиць міста"

Олександр Шамота висловив сподівання на плідну співпрацю з обласною владою і пообіцяв в подальшому бути обов"язково бути присутнім на кожній апаратній нараді в облдержадміністрації.