Програма «Життя міста»

У розділі: 9871 відео | АрхівRSS
Олександр Шамота провів прес-конференцію
835

Олександр Шамота провів прес-конференцію

На новій посаді з новим планом дій. Новообраний секретар міської ради Олександр Шамота провів прес-конференцію по результатам першого робочого дня. На якій зазначив, головні завдання на сьогодні – навести порядок у місті.

Відразу відкинув будь-які політичні питання щодо легітимності його обрання на посаду , адже за нього проголосували депутати п’ятьох різних фракцій міськради.

Андрій Матковський підкреслив – висловлення недовіри Олександру Мамаю відбулося через саботаж зі сторони мера розвитку міста, гальмування програм та ініціатив депутатського корпусу.

Андрій Матковський .
«Є стільки цікавих проектів, які приносять люди, це і по амброзіям, по транспорту є там і про «Єдиний квиток», тролейбуси, ми вирішили купити нарешті за 2 роки 50 тролейбусів і тут міський голова відмовив, тобто він сьогодні тормоз розвитку міста»

Олександр Шамота сподівається на плідну роботу колективу міськвиконкому. Серед першочергових питань – виконання рішення суду по зменшенню вартості проїзду до 4 гривень.Планування соціально спрямованого бюджету на наступний рік.

Щодо певних звинувачень з боку Олександра Мамая – представники депутатського корпусу запевнили – Олександр Мамай нині – перегорнута сторінка в історії Полтави.

Андрій Матковський-депутат міської ради

«І ще раз підкреслюю, на сьогодні підпис Олександра Мамая на якомусь документі на якомусь офіційному документі міської ради вона не законна, більше того, особа яка буде виконувати якісь офіційні вказівки Олександра Мамая буде відповідати перед законом»

Олександр Шамота-секретар Полтавської міської ради

«Міського голови Олександра Мамая, який має право виносити розпорядження і підписувати розпорядження як міський голова, не існує»

Найближчим часом запевнив Олександр Шамота будуть проведені засідання постійних депутатських комісій, а згодом і сесія міської ради , на якій призначать нових заступників міського голови та новий склад виконкому