Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Нові заступники міського голови призначені, виконавчий комітет міської ради сформований.
303

Нові заступники міського голови призначені, виконавчий комітет міської ради сформований.

Пройшло третє пленарне засідання позачергової 17 сесії міської ради. Швидко і впевнено депутати розглянули та більшістю затвердили питання про призначення 4-х із 6-ти заступників міського голови та сформували виконавчий комітет міської ради.
Таким чином, першим заступником мера призначили Андрія Ляміна. Заступником з питань ЖКГ - Олексія Чепурка, заступником, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Віталія Нікіпелова, а заступником з гуманітарних питань Людмилу Бойченко. Наступним питанням було формування міськвиконкому. До його складу повинні увійти представники від усіх політичних сил, фракції яких працюють у міській раді.

Олександр Шамота секретар Полтавської міської ради
" Сьогодні ми затвердили 10 представників виконкому. Загалом їх кількість 14. Два місця ми залишаємо для тих заступників, яких ми маємо затвердити і 2 місця ми залишаємо для фракцій, які не подали свої пропозиції до цього проекту рішення.
 Як тільки голови фракцій подадуть мені документи, я готовий буду це виносити на сесію. Щодо заступників, як тільки буде вирішено питання з заступниками, вони одразу приступлять до виконання своїх обов»язків - це юридичний і економічний блок, які надважливі. "

Нині депутати взяли на себе повну відповідальність і готові плідно працювати на благо жителів Полтави - зауважив голова найбільшої фракції у міській раді Андрій Матковський.

Андрій Матковський депутат Полтавської міської ради
"Як людина, яка має певний досвід, я можу вас запевнити, що міськвиконком працює у звичному режимі. Все, що потрібно фінансується, ніяких проблем з виплатами з/п чи по пільговим перевезенням немає. Зараз все під контролем міської ради і під контролем міської ради. "

Також депутати анонсували проведенням урочистостей з нагоди Дня міста. Покладання відбудуться 23 вересня о 10 годині до меморіалу солдатської слави.

Андрій Матковський депутат Полтавської міської ради

"Всі заходи у нас будуть, але не буде ніякої політики, не буде ніяких мітингів і не буде ніяких прапорів, крім прапора Полтави і прапора України. "

Коли відбудеться наступна чергова сесія поки невідомо, але, як запевнили депутати, це станеться найближчим часом.

Лямін Андрій Юрійович - перший заступник міського голови
Чепурко Олексій Григорович - заступник міського голови з питань діяльності виконачих органів (питання ЖКГ)
Нікіпелов Віталій Юрійович - заступник міського голови з питань діяльності виконачих органів, керуючий справами виконавчого комітету Полтавської міської ради
Бойченко Людмила Анатоліївна - заступник міського голови з питань діяльності виконачих органів (питання діяльності та розвитку гуманітарної сфери)