Програма «Життя міста»

У розділі: 13877 відео | АрхівRSS
Уперше у Полтаві провели екскурсію тролейбусом.
346

Уперше у Полтаві провели екскурсію тролейбусом.

Безкоштовно проїхались містом, та ще й історію тролейбусу дізнались. Уперше у Полтаві провели унікальну екскурсію. Цей електричний транспортний засіб виготовлений на заводі у Дніпрі. Таких в автопарку Полтаваелектроавтотрансу більшість.

Павло Богодістий, екскурсовод, начальник технічного відділу КП Полтаваелектроавтотранс

«Спочатку розповімо про історію полтавського тролейбусу, потім заїдемо на територію нашого підприємства і там продовжимо нашу екскурсію, вже покажемо виробничі цехи, розповімо про сучасну структуру нашого підприємства, які основні підрозділи працюють.»
 «Вирушаємо звідси до центра, потім на Київський вокзал і з Київського вокзалу до Депо.»

Екскурсію проводять в рамках фестивалю «Майстерня міста». Організатори говорять, - тролейбус - це транспорт майбутнього. Адже, він екологічно чистий.

Юрій Левченко, директор КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради
 «25% електроенергії можна на машині новій зекономити, 25% можна на контанкній лінії зекономити, і можна велику економію зробить сьогодні і площі й електроенергії - це якщо зробити нові підстанції.»

Пані Марина взяла участь в екскурсії разом зі своїм сином Максимом. Йому 7 років. Мама зізнається, - історію тролейбусу цікаво почути їм обом.

Марина Лебідь, учасниця екскурсії
 «Зовсім незвично, тим паче я мешкаю у мікрорайоні Огнівка, у нас тролейбуси не ходять. Тому останній раз на тролейбусі, мабуть, їздила років 10, коли ще в університеті навчалась. Тому для мене це можна сказали, один із таких рідкісних моментів, коли я взагалі можу проїхатися тролейбусом.»

Максим, учасник екскурсії
 «Хочу побачити світ.»
 «Я люблю подорожувати.»

Усі охочі не встигли зареєструватись на участь. Тому наступну екскурсію тролейбусом планують провести наприкінці вересня.