Програма «Життя міста»

У розділі: 13915 відео | АрхівRSS
Питання підготовки ЖКГ до опалювального періоду було основним на апаратній нараді в ОДА
176

Питання підготовки ЖКГ до опалювального періоду було основним на апаратній нараді в ОДА

Готовність житлово-комунальних об»єктів та підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період розглянули на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації. Зазначалося, що теплоенергетики, газові, дорожні служби складають акти, підписують паспорти завершення ремонтних робіт. Комплексно підготовлено до опалювального періоду 94 відсотки житлових будинків. Перевіряються теплові, водопровідно-каналізаційні мережі, а також спеціалізована техніка для прибирання від снігу та льоду міських вулиць і доріг.

ВОЛОДИМИР ПАСІЧКО, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоненерго»
"В період з 24 по 28 вересня підприємство планує на всіх котельнях провести пробні топки, тобто система буде прокручена, набрано робочий тиск, перевірено все обладнання, ну і після проведення цих пробних топок ми будемо готові в любий момент розпочати опалювальний сезон."

На нараді обговорили також стан теплових і газових мереж в районі ринку «Мотель» у Полтаві. Нині тут проводяться ремонтні роботи. Під загрозою залишитися без тепла - 25 житлових будинків, перинатальний центр, поліклінічне відділення та інші об»єкти. Також під великим питанням забезпечення теплопостачанням двох житлових будинків в селищі Лісок,що перебувають у відомстві локомотивного депо «Укрзалізниці».

ЕДУАРД РЕВА, заступник директора департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА
" На сьогодні не вирішене питання - не відремонтовано обладнання, яке перетворює пару на теплоносій для цих житлових будинків, про що попереджалося місто за рік до цього.І друге - відсутність тарифу на ціну пари для населення."

Ще одне проблемне питання обговорили на нараді - це передача до комунальної власності від банкрута ГЖЕД «Будівельник» 47 житлових будинків. А це - 6 тисяч людей.

ЕДУАРД РЕВА, заступник директора департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА
" На сьогодні ЖЕК оголошував конкурс на обслуговування цих будинків, жодного претендента не було. Але є рішення суду , де зобов»язано м.Полтаву взяти на баланс ці будинки і вирішить питання їх обслуговування."

Гострим залишається питання погашення заборгованості за спожиті енергоносії. Так, майже 270 мільйонів гривень не виплатило населення за використаний природний газ. Керівники області зобов»язали відповідальні служби та місцеві органи влади завершити технічну підготовку об»єктів до 1 жовтня і вжити всіх необхідних заходів для розрахунків за газ, теплову та електричну енергію. Присутній на нараді в.о. секретаря Полтавської міської ради Олександр Шамота запевнив, що порушені проблемні питання щодо забезпечення об»єктів у місті Полтаві теплопостачанням, взято на контроль і обов»язково будуть вирішені.