Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
Полтаву відвідав український політик Роман Безсмертний
300

Полтаву відвідав український політик Роман Безсмертний

До нашого міста завітав український політик Роман Безсмертний. Він державний діяч, дипломат, один із авторів Конституції. Має намір брати участь у виборах Президента України 2019 року. У Полтаві Роман Безсмертний зустрівся зі студентами педагогічного університету. Говорить, - молодь повинна формувати майбутнє.

Роман Безсмертний, політик, віце-прем'єр-міністр України (2005)
 «Коли ми зараз з вами живемо в умовах війни, то ми повинні розуміти яке значення, яку роль ви як молоді люди відіграєте у житті України як держави й української спільноти й української нації.»

У рамках візиту Роман Безсмертний став модератором дискусії «Якої ми хочемо України». За його словами, головна проблеми держави - це війна. Бойові дії на Сході країни громадян турбують найбільше. Окрім цього, люди занепокоєні корупцією та станом економіки.

Роман Безсмертний, політик, віце-прем'єр-міністр України (2005)
 «Подивіться сьогодні, що відбувається. Для людей - це війна, для держави… Закон про правовий режим воєнного стану не введений в дію. Закон про оборону не введений. Тобто, суспільство воює, держава, ну давайте скажемо торгує.»

Учасниця дискусії Людмила Мірошніченко директорка будівельної фірми. Говорить, - на сьогодні її підприємство втратило понад 50% робітників. Вони виїхали працювати за кордон. Як з цим боротись запитала Романа Безсмертного.

Людмила Мірошніченко, директорка будівельної фірми «Памир», місто Гребінка
 «Все що я хотіла почути, я почула. На мене справило враження відсутність порожніх якихось лозунгів. У нас на сьогоднішній день дуже багато чого декларується, нічого не робиться. Мені сподобався механізм вирішення мого питання, яке він запропонував, якщо влада буде працювати зі мною як з роботодавцем, то я матиму можливості створити кращі умови для працівника і при цьому людина може залишитися, буде зменшений відток і ми, відповідно, будемо наповнювати наш бюджет.»

Після дискусії провели брифінг. Там Роман Безсмертний відповів на питання журналістів. Говорить, - країні потрібні зміни у Конституції.

Роман Безсмертний, політик, віце-прем'єр-міністр України (2005)
 «Сьогодні головна задача яка, не просто переписувати задачі. Україні потрібна інша модель держави. Про що я кажу? В Україні треба двопалатний парламент. Україні треба інша система стосунків Київ, регіон, населений пункт. Україні потрібна інша система правоохоронних і безпекових органів.»

Роман Безсмертний ініціатор Всеукраїнської дискусії «Якої ми хочемо України». Після того, як зберуться побажання громадян з різних міст, планують зробити презентацію «Якої ми прагнемо України».