Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Профільна депутатська комісія міськради розглянула зміни до показників бюджету Полтави на 2018 рік
225

Профільна депутатська комісія міськради розглянула зміни до показників бюджету Полтави на 2018 рік

Депутати Полтавської міської ради на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності,бюджету, фінансів обговорили зміни до показників міського бюджету на 2018 рік. Як поінформувала начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак, до міського бюджету надійшла субвенція з місцевого бюджету на суму 9 млн. 420 тисяч гривень для виплат пільговим категоріям населення. В першу чергу кошти одержать малозабезпечені сім»ї з дітьми та особи, які мають права на пенсію по інвалідності.

ТЕТЯНА ЧУМАК, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського міськвиконкому
" Збільшити доходну та видаткову частину міського бюджету на субвенцію з міського бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам з інвалідністю 1-2 груп.Тобто на придбання квартири."

Ще одну суму - 8 мільйонів гривень депутати пропонують перерозподілити в ЖЕО-2 для того, щоб він сплатив податок на прибуток, який знову ж таки надійде до міського бюджету. В інтерв»ю журналістам депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський запевнив особливо працівників бюджетної сфери про те, що кадрові перестановки в міській раді аж ніяк не вплинуть негативно на їхнє фінансове благополуччя. Швидше навпаки.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
" Я хочу запевнити, що програма «Турбота», яку приймала більшість депутатів міської ради, гроші, які були в бюджеті і бюджет-2018, за який ми голосували, все буде виконуватись. Жодна програма не призупинена.Да, у нас не буде премій міського голови, у нас не буде виплат від імені міського голови чи там якоїсь людини. У нас будуть премії міської ради , у нас будуть виплати від міської ради Це принципова позиція всіх депутатських фракцій і обов»язково це буде."

Зміни до показників міського бюджету на 2018 рік депутати винесли на затвердження Полтавського міськвиконкому.