Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
У тролейбусах Полтави проїзд знову по 2 грн.
287

У тролейбусах Полтави проїзд знову по 2 грн.

" Скажіть будь-ласка скільки коштує проїзд? – 2 грн. – Відколи? – З сьогоднішнього ранку по 2 грн. "

"У Полтаві з 26 вересня квиток у тролейбусі знову став коштувати 2 грн.

2 грн заплатила

 я заплатив 2 грн. "

Нові-старі ціни на проїзд у громадському транспорті відстояла і повернула команда Соціал-демократичної партії. Вони пройшли через 2 суди, спочатку Полтавський адміністративний, потім Харківський апеляційний. В обох інстанціях довели – тарифи в Полтаві були незаконними, а їх підняття відбулося з порушенням норм.

Сергій Каплін народний депутат України

" Все! Крапка! Ми остаточно виграли суд і Полтава вже завтра повинна бути з новими тарифами. "

Чи виконують у Полтаві рішення суду, Сергій Каплін лідер Соціал-демократичної партії приїхав пересвідчитись особисто. Разом з ним у тролейбусі проїхались і представники фракції СДП у міській раді та секретар міськради Олександр Шамота.

Сергій Каплін народний депутат України
"Ми тривалий час боролися, щоб у Полтаві для початку, а потім в інших містах України були прозорі тарифи. Відразу тарифи на транспорті послуги, щоб вони були чесними, щоб вони були обґрунтованими, щоб люди точно знали, що на їх кишенях, на їх горбу не наживаються ні комунальні, ні приватні перевізники. Ми і далі продовжимо боротьбу за тарифи у енергетиці, так саму у комуналці. Це наша чітка позиція – зробити тарифи по всій державі вцілому прозорими. "

Поки що незмінними залишилися ціни у маршрутках – по 5 грн, замість 4-х, як того вимагає суд. Втім, за словами секретаря міської ради Олександра Шамоти – з приватними перевізниками нині ведуться перемовини і компроміс неодмінно буде знайдено.

Олександр Шамота Полтавської секретар міської ради

" Один з наших аргументів, що ми прибираємо корупційну складову з перевізників і на підставі цього ми просимо їх зробити все для виконання рішення суду. "
" Я думаю, що до першого жовтня питання буде вирішено.
 Рішення суду повинно бути виконане. "

А 28 вересня на засіданні міськвиконкому буде прийнято рішення про відшкодування коштів перевізникам за проїзд пільговиків – запевнив Олександр Шамота.
Зауважимо, команда СДП разом із новим керівництвом міста активно працює і над розвитком комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс». Найближчим часом планують відновити співпрацю з ЄБРР та оновити тролейбусний парк міста Полтава.