Програма «Життя міста»

У розділі: 13915 відео | АрхівRSS
26 вересня -міжнародний день контрацепції
118

26 вересня -міжнародний день контрацепції

26 вересня відзначається всесвітній день контрацепції. Започаткований він 2007 року ?oj, привернути увагу влади та громадськості до проблем які виникають внаслідок недостатнього статевого виховання і зневаги до засобів контрацепції. Лікар-геніколог Лариса Житник говорить, медицина крокує в ногу з часом і вже є величезна кількість способів захисту, навіть лікувальні/

Лариса Житник-лікар-геніколог вищої категорії
«Контрацептивы могут сейчас кроме свого основного предназначения еще и способствуют исправлению нарушения менструального цыкла, нормального состояния цвета кожи и волос»

Лікар зауважує- українська молодь стає більш свідомою і уважною до свого здоров*я і знаює, які хвороби на них можуть чекати у разі нехтуванням засобів захисту.

Лариса Житник-лікар-геніколог вищої категорії
«Все знают, что это такое, но иногда стесняются спросить» «У нас для этого есть и центры планирования семи и просто прити можно на прием к геникологу и посоветоваться, какая конкретно контрацепція на даный период жизни и для даной женщины сейчас подходит»

Полтавці ж, підтверджують, про засоби контрацепції знають та розуміють усі можливі наслідки


«Ну если не пользоваться контрацептивами, то это будет плохо для здоровья в любом случае»

«Хороший вопрос, я думаю да, важно»


«Щоб не було СНІДу і незапланованої вагітності»

Хоча сьогоднішні, у світі відомо чимало засобів контрацепції, медики наголошують, завжди консультуватись із своїм лікарем.