Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
"Декоративні культури" працюватиме у звичному режимі
134

"Декоративні культури" працюватиме у звичному режимі

Депутат міської ради Андрій Матковський знову зустрівся з працівниками «Декоративних культур». Нагадаємо, комунальне підприємство було під загрозою ліквідації. Частину техніки передали у приватні руки, і люди почали звільнятись. Місяць тому колектив поскаржився на проблему Андрію Матковському. Він пообіцяв допомогти. На той час заступника мера з питань ЖКГ у міській раді не було. Зараз ним призначили Олексія Чепурка. Той запевняє, - уже почалась процедура повернення техніки.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ
 «Є юридична складова. Сьогодні ми людям це пояснили, що одного нашого бажання і команди повернути техніку не достатньо. Є певна процедура, зараз ми цією процедурою йдемо. Підписані договора, по цим договорам є відповідні терміни на розірвання, на повернення цієї техніки.»

Андрій Матковський на зустрічі з колективом дізнався про проблеми підприємства. Виявилось, - до зими не готуються.

«Це знову каже про те, що ваш керівник не думав, що взимку ці дрова буде використовувати…а хто буде чистити сніг?»

Андрій Матковський заспокоює працівників. Говорить, - підприємство збережуть. Нікого не звільнятимуть. Почнеться активна підготовка до зими. А ще, окрім повернення старої техніки, планують закупити нову.

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «Я проконтролюю, щоб вся комунальна техніка, яка була не законно передана приватним структурам, близьких до колишнього міського голови має повернутися на це підприємство, ми маємо повернути фінансування. Я впевнений, що повернуться люди, які працювали на цьому підприємстві. І ми можемо знову сказати, що це підприємство «Декоративних Культур» буде одним із найкращих. Тому що у парках у нас був порядок.»

Як запевнив депутат міської ради Андрій Матковський, невдовзі «Декоративні культури» знову працюватимуть у звичному режимі.