Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Опалювальний сезон, зниження вартості проїзду в маршрутках, ремонт ліфтів - теми апаратної наради в міськвиконкомі
440

Опалювальний сезон, зниження вартості проїзду в маршрутках, ремонт ліфтів - теми апаратної наради в міськвиконкомі

Відсьогодні весь громадський транспорт возить полтавців по зниженій ціні на проїзд. З 26 вересня квиток у тролейбусі почав знову коштувати 2 грн замість 3-х, а з 1 жовтня - повернулась і стара вартість проїзду у маршрутках та автобусах - 4 грн. замість 5-ти - йшлося на апаратній нараді міськвиконкому. Втім, зауваження до перевізників все ще залишаються по пільговикам, яких продовжують виганяти з транспорту.

Олександр Шамота секретар міської ради
" В період з 28. 09 відповили…цих випадків не повинно бути. "

За словами Олександра Шамоти - якщо такі випадки повторюватимуться з перевізниками, на яких найчастіше нарікають, співпрацю припинять. Нагадаємо, 28 вересня на відшкодування перевезень пільгових категорій протягом серпня виділили 8,5 млн грн.
Не менш актуальне питання апаратної - Чи готове місто до початку опалювального сезону? Начальник комунального підприємства «ЖЕО №2» Олександр Ландарь доповів - підприємство «Полтавтеплоенерго» завершує проведення пробних пусків котелень.

Олександр Ландарь начальник КП «ЖЕО №2»
" Виникають аварії - ліквідовуємо. На даний момент 70% будинків заповнені водою."

У міській раді запевняють - у випадку необхідності, опалювальний період стартує вчасно.
А от болюча проблема в Полтаві - поламані ліфти. Про це говорили на минулій апаратній нараді, порушили питання й на цій. Ліфтове господарство міста - це понад 800 підйомників, більшість з яких застарілі, а 34 ліфти не працюють взагалі.

Олексій Чепурко заступник міського голови з питань ЖКГ

" Ми на наступний рік будемо звертатися до депутатів про фінансування, але ті проблеми, які накопичувалися десятиріччями, вони не вирішуються за рік-два. "

Детальну інформацію по кожному ліфту підрядник пообіцяв надати на наступній апаратці. А тим часом депутати обмірковують як повернути до роботи комунальне підприємство «Ремліфт».