Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві проїзд в маршрутках і автобусах знову по 4 грн.
1021

У Полтаві проїзд в маршрутках і автобусах знову по 4 грн.

Проїзд у маршрутках і автобусах нашого міста знову коштує 4 грн.
" Відсьогодні зменшилась вартість за проїзд? - Зменшилась. - По скільки ви возите людей? - По 4 грн.

 Скільки коштує проїзд у транспорті? - 4 грн
 Як ви ставитесь до зменшення вартості проїзду? - Позитивно.
 Дешевше їздити, я думаю всім добре."

Зниження цін домоглася команда Соціал-демократичної партії. Нагадаємо, в січні міська влада підняла вартість проїзду у громадському транспорті: до 3 грн у тролейбусах і до 5 - у автобусах. Через суди народний депутат Сергій Каплін довів - підвищення тарифів було протиправним. Відтак, з 26 вересня здешевшав квиток у тролейбусах, а з 1 жовтня - і у автобусах.

Сергій Каплін народний депутат України
" Зниження проїзду ми добилися через те, що відмовилися від хабарів, які перевізники носили міському голові Мамаю. Кожного місяця приблизно 100 тис. дол. (3 млн.грн) лягало в кишеню міському голові, а до цього бралося з кишені простого полтавця. "

Крім цього, нова влада міста виділила приватним перевізникам 8,5 млн грн компенсації за пільговиків. Тож водії маршруток знову почали безкоштовно возити пенсіонерів та інші пільгові категорії. Ті змінам особливо радіють.

Любов Віталіївна пенсіонерка

" Тролейбуси по 2 грн, автобуси - 4. И восстановили, что пенсионеры ездят с 10 до 4-х бесплатно, а то в сентябре маршрутки не пускали, говорили - нам не платят и мы не ездим, а сегодня я ехала, то спасибо большое. - Ви їхали безкоштовно? - Да. Маршруткой безкоштовно с 10 до 4-х."

Анатолій Аксьоненко пенсіонер

" Транспорт забирає багато коштів у людини. Якщо перенести на хліб, то це 3-5 буханок хліба. Це приємно, коли знизився, і влада хоче змінити щось."

За словами народного депутата Сергія Капліна - на зменшенні тарифів він та команда СДП зупинятися не збираються. Прагнуть - каже - зробити з Полтави місто №1 в Україні.

Сергій Каплін народний депутат України

" Ми будемо будувати комунальний самостійний транспорт у нашому місті так, щоб він був у власності громади і щоб це були такі самі комфортні транспортні засоби як у Вінниці, як у Дніпропетровську, як у Харкові. І щоб ціна у них була абсолютно прозора, щоб жодної гривні ніхто не заробляв на кишені простого українця, простого полтавця.
 Ми будемо контролювати з боку народних депутатів над якістю виконання своїх обов»язків нового тимчасового керівника міста і всієї коаліції. "

Нині команда соціал-демократів спільно з новим керівництвом міста активно працюють над розвитком комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс». Найближчим часом планують відновити співпрацю з ЄБРР, щоб оновити тролейбусний парк міста.