Програма «Життя міста»

У розділі: 13897 відео | АрхівRSS
Про підсумки соціально-економічного розвитку Полтавщини за 7 місяців йшлося на щотижневій апаратній нараді в ОДА
132

Про підсумки соціально-економічного розвитку Полтавщини за 7 місяців йшлося на щотижневій апаратній нараді в ОДА

Соціально-економічні показники 7 місяців року назвали на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації. 39 об»єднаних територіальних громад акумулювали до своїх бюджетів за цей період понад 1 мільярд гривень.

ІННА ІЩЕНКО, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА
" Найголовніше те, що окрім власних доходів, є державна підтримка для розвитку цих громад і ця підтримка за 7 місяців ц.р. збільшилася в 1,6 рази - це 521 млн. грн.., це і освітня субвенція, це і інфраструктурна субвенція, а також медична субвенція, а це збільшення майже на 30 відсотків."

Голова облдержадміністрації Валерій Головко подякував всім керівникам органів місцевого самоврядування за злагодженість дій у створенні умов для розвитку бізнесу, що є показником спроможності розвитку ефективності області. Однак залишається ще чимало невирішених проблем.

ВАЛЕРІЙ ГОЛОВКО, голова Полтавської ОДА
" От якщо говорити про дороги, то це 90 відсотків зруйнованих доріг.Якщо ми кажем про освіту - це сотні мільйонів гривень потрібно потратити, щоб привести освіту у відповідність.Якщо ми кажемо про медицину - це мільярди грошей, які потрібно покласти в медицину і дати можливість нашим людям отримувати якісну медичну послугу."

Як запевнив очільник Полтавщини, обласна влада в першу чергу буде підтримувати і фінансувати ті території, в яких ініціативи ідуть знизу і спрямовані на покращення умов проживання людей.
На апаратній нараді обговорили також надання житлових субсидій на опалювальний період. Зокрема, 72 відсотки сімей в області мають підтримку від держави в оплаті за житлово-комунальні послуги. 219 тисяч сімей отримують субсидію.

ЛЮДМИЛА КОРНІЄНКО, директор департаменту соціального захисту населення ОДА
" У нас з 1 травня повністю змінився механізм надання житлових субсидій. Тобто внесено суттєві зміни в порядок надання житлових субсидій. Головний принцип, який було покладено в програму житлових субсидій, це те, що субсидії повинні отримувати ті сім»ї, які фактично її потребують."

Нова програма житлових субсидій спрямована насамперед на подолання тіньової зайнятості громадян. Нині співробітники соціальної сфери скрупульозно розглядають кожну заяву, яка надійшла для оформлення субсидії. В сільській місцевості заяви приймають сільські ради та об»єднані територіальні громади. Цю роботу передбачається завершити до 10 листопада,- наголошувалось на нараді.