Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
Останнє передматчеве тренування провела " Ворскла"
143

Останнє передматчеве тренування провела " Ворскла"

Тренування починається об 11. Цього разу воно відкрите для журналістів. Команда крокує на поле. Тренер Ворскли василь Сачко запрошує і нас журналістів.

 "Рады видеть"

На полі усе у штатному режимі. Розмова тренера з командою, розминка, відпрацювання ігрових елементів. Після гри з Лондонським Арсеналом Ворскла вже встигла провести два матчі чемпіонату української прем"єр-ліги. Обіграли Луганську Зорю вдома та Чернігівську Десну. До протистояння зі Спортінгом готувалися - не приховують Ворскляни.

Богдан Шуст, воротар ФК "Ворскла"
" Ми переглядали більш чим...
...і швидкій атаке "

Як завжди акцент і на психологічну підготовку- говорять футболісти. Упродовж тижня, напередодні , і навіть в день самої гри. А ще кожен має свої звичаї перед матчем. Наприклад у захисника Ворскли Андро Гіоргадзе- це молитва. Настрій перед грою зі Спортінгом -зізнається - позитивний.

Андро Гіоргадзе, захисник ФК "Ворскла"
"Готовимся к игре, в хорошем настроении...
...будем делать все, что можно.
Первая игра дома..
...люди болеют за нас."

Готовий до відповідаольного матчу групового етапу ліги Європи і стадіон ім. Бутовського. 4-го жовтня- за попередніми даними - він прийме близько 10 тисяч уболівальників. Принаймні стільки квитків вже продано. Чекають і на футбольних фанатів з Португалії .