Програма «Життя міста»

У розділі: 13877 відео | АрхівRSS
Підбили підсумки проекту «Поліція для всіх».
173

Підбили підсумки проекту «Поліція для всіх».

Правоохоронці підбили підсумки проекту «Поліція для всіх». Він передбачав вивчення патрульними Полтавщини жестової мови. Участь взяти 30 правоохоронців. Навчались - наголосили на підсумковій прес-конференції- у вільний від роботи час.

Наталія Московець, директор організації «Перекладачів жестової мови та осіб з інвалідністю «МІСТ»
 «Поліцейських навчили так, але досить складно поліцейським. Тому що їхня робота - це був їхній власний час, це не під час роботи. Ви знаєте, певно найголовніше - це бажання поліцейських розуміти цих людей.»

У рамках проекту патрульні проводили уроки правил дорожнього руху для учнів Полтавської спеціалізованої школи-інтернату. А також відбувся футбольний турнір між поліцейськими та дітьми з вадами слуху. Коли дощило - грали у волейбол.

Катерина Каймашнікова, Координатор проекту підтримки поліцейських
«Впроваджуємо і підтримуємо такі проекти, які пов’язані з співпрацею поліції та громади. Для того, щоб громаді пояснити, що поліція - це такі ж самі люди. А громада може виступати і відігравати роль і поліції також.»

Начальник відділу ювенальної превенції області Ірина Карюк говорить, - проект корисний. Адже, патрульні мають розуміти всіх . Винятків не повинно бути.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Полт. обл.
«Категорія працівників поліції, які безпосередньо контактують з населенням під час виїзду за викликом громадян, чи то під час патрулювання вулицями міста. Тому ми розуміємо, що може потребувати будь-хто із громадян, саме такої особливої мови спілкування - це за допомогою жестів.»

Для учасників прес-конференції учні спеціалізованої школи співали жестовою мовою.