Програма «Життя міста»

У розділі: 13959 відео | АрхівRSS
У Полтаві відкрили «Клуб анонімних книголюбів».
279

У Полтаві відкрили «Клуб анонімних книголюбів».

Домашня атмосфера,чай,цукерки та розмови про улюблені книжки-цими словами можна описати «Клуб анонімних книголюбів». Його створили в обласній бібліотеці для юнацтва. На першій зустрічі учасники знайомилися та ділилися своїми книжковими уподобаннями. Планують зустрічатися раз на місяць.

Олена Колінько (бібліотекар)

«Це зовсім новий проект. Називається він «Клуб анонімних книголюбів». Це трохи з іронією про психологічні групи підтримки,які ми дуже часто бачимо у фільмах,так?»

«Сама суть нашого клубу-ми будемо зустрічатися,тобто до нас будуть приходити книголюби,тобто люди які люблять читати.»

«Клуб анонімних книголюбів» відвідали читачі різного віку. Чекають і на тих ,для кого читання не є головним у житті. Книголюби мають на меті організовувати дискусії,книжкові ігри та тематичні вечірки.

Саша Довгаль (учасник клубу)

«По-перше організатором клубу є моя тьотя і я знаю її творчі потенціали,те який вона затійник і я просто не міг сумніватися,що тут буде цікаво. Також,я дуже люблю читати і я впевнений,що тут я можу дізнатись для себе щось нове та дуже цікаве.»

Пані Олена говорить,більшість підлітків які люблять читати- інтроверти. Таким людям тяжко виходити на загал і потрібно залишати зону комфорту.

Олена Колінько (бібліотекар)

«У цьому клубі крім усього ми будемо учитися спілкуватися,тобто це буде живе спілкування,яке допоможе надалі підліткам спілкуватися на більш широкий загал.»

Організатори наголосили-доведуть усім,що читати модно та корисно. Адже мета проекту-популяризувати книгу серед неактивних читачів.