Програма «Життя міста»

У розділі: 13959 відео | АрхівRSS
У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відзначали день освітянина.
234

У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відзначали день освітянина.

У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відзначали день освітянина. Нагородили понад 30 науково-педагогічних працівників вишу. Вручили грамоти Міністерства освіти і науки України, подяки та нагрудні знаки. Ректор університету Володимир Онищенко отримав найвищі Міністерські нагороди за наукові та освітні досягнення.

«Підпис Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич.»
 «Багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм ректору Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Онищенку Володимиру Олександровичу. Прем`єр-міністр України - Гройсман.»

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка
 «Хотів би привітати всіх освітян з професійним святом - з днем працівника освіти. І традиційно в ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відбуваються урочисті збори, на яких ми вшановуємо тих, хто своїми здобутками сприяє розвитку університету.»

До привітань приєдналися почесні гості. Представники Полтавської облдержадміністрації, міської влади та районних рад.

Олег Пругло, заступник голови ОДА
«Коли кажуть ПолтНТУ як правило згадуєш, або емблему, або будинок в якому розташований цей університет, але головне там - ви. Ви, хто робить атмосферу, ті, хто навчають, хто зробив славну школу технічного університету. Дякую вам велике.»

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА
 «Яким буде майбутнє нашого суспільства, яким побудують його наші студенти - все залежить від нас. Тому нам з вами, перш за все, необхідно мати гарний настрій. Тож, я бажаю вам всім гарного настрою.»

Людмила Бойченко, заступник міського голови з питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери, юридичних питань
 «Дуже хотілося, щоб наше місто стало студентським містом, щоб молодь прийшла зі своїми ідеями, зі своїм креатином і робила наше місто ще кращим, ніж воно є.»

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у місті Полтава ради
«Хочу вам подякувати. Подякувати від нашого молодого покоління, я сам не так давно був студентом, за ваші знання, за вашу душу, яку ви вкладуєте в нас - молоде покоління. Це дуже важливо для розбудови нашої країни. Дякую!»

Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко зазначає, - університет об`єднує науку, освіту владу і бізнес. Завдяки цій формулі успіху він став одним з кращих вишів країни.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка
 «Я щиро дякую…на рівні нашої держави.»
 «Це підтверджує те, …і якісного отримання знань студентами.»

Після закінчення урочистостей педагоги отримали вітання від заслужених артистів України - гурту «Краяни».