Програма «Життя міста»

У розділі: 13958 відео | АрхівRSS
До «Декоративних культур» повернулась вся техніка та частина працівників.
376

До «Декоративних культур» повернулась вся техніка та частина працівників.

До «Декоративних культур» повернулась вся техніка та частина працівників. А ще звільнився директор комунального підприємства Олексій Харченко. Виконуючим обв’язки став його заступник - Сергій Луценко.

Сергій Луценко, в.о. директора КП «Декоративні культури» Полтавської МР
 «Попередній директор Харченко Олексій Іванович написав заяву і за згадою сторін він звільнився.»
«Я був призначеним головним інженером підприємства, зараз згідно наказу по управлінні ЖКГ з 5 жовтня призначений виконуючим обов’язки підприємства «Декоративні культури.»

Нагадаємо, комунальне підприємство було під загрозою ліквідації. Частину транспорту та обладнання за ініціативою ексмера Мамая передали у приватні руки, і люди почали звільнятись. Депутат міської ради Андрій Матковський декілька разів зустрічався з колективом "Декоративних культур". Пообіцяв допомогти розв'язати їхню проблему. Через місяць техніку повернено. Тепер, - запевняє Сергій Луценко, - підприємство працюватиме у звичному режимі.

Сергій Луценко, в.о. директора КП «Декоративні культури» Полтавської МР
 «Це справжня подія для працівників декоративних культур, для всього підприємства, мабуть, і для полтавців. Тому що це перш за все комунальна техніка не лише полтавської міської ради, а це комунальна техніка міста Полтава.»

Микола Білозоренко пропрацював 34 роки на комунальному підприємстві. Після передачі в оренду трактора, яким він кермував, був змушений змінити місце роботи. Зараз, - зізнається, - з радістю повертається до «Декоративних культур».

Микола Білозоренко, тракторист КП «Декоративні культури» Полтавської МР
 «Забрали механізм і я вмісті з ним пішов туда. Мені просто там робить не було чого.»
 «Я там уже за скіки год привик уже, а тут воно мені якось ну не таке.»

Комунальне підприємство «Декоративні культури» обслуговує понад 30 парків, скверів та бульварів міста. Його працівники займаються вирощуванням рослин, обрізанням гілок, знесенням аварійних дерев, клумбами та квітниками.