Програма «Життя міста»

У розділі: 13958 відео | АрхівRSS
Заклади освіти, медицини та житловий фонд міста готові до опалювального сезону. Про це заявили на апаратній нараді в міськраді.
208

Заклади освіти, медицини та житловий фонд міста готові до опалювального сезону. Про це заявили на апаратній нараді в міськраді.

Полтава зустріне опалювальний період вчасно і без ексцесів. У цьому під час апаратної наради запевнив секретар міської ради Олександр Шамота.

Олександр Шамота секретар Полтавської міської ради
" Ми маємо чітку позицію «Теплоенерго», маємо чітку позицію «ЖЕО». Я сподіваюся, що ми зможемо допомогти, якщо буде потрібно, ОСН та ОСББ, щоб вони підтягнули цю роботу. Щодо закладів освіти і закладів охорони здоров»я - 100% готовність. Я впевнений, що місто не залишиться без теплопостачання. "

А от проблеми й надалі продовжуються з перевізниками. На одному з маршрутів виявлено нелегала, якого мають так би мовити «виловити» найближчим часом. А також і досі фіксують випадки, коли водії відмовляють у безкоштовному перевезенні пільгових категорій. За словами начальника зв'язку та транспортних перевезень Юрія Сябра, 5 жовтня перевізникам було направлено останнє попередження.

Юрій Сябро начальник зв'язку та транспортних перевезень МВК ПМР

" Це їм останнє попередження. Всі інші листи, які будуть їм направлятися, будуть вже за підписом заступника міського голови з можливістю дострокового розірвання договору. На жаль, у нас виникла ще одна проблема - диспетчерська служба, відома як «Трек Сервіс Контроль» 2.10. припинила виконання своїх функцій. Тому нами проводиться робота по відновленню Цетральної диспечерської служби міських пасажирських перевезень. "

Ще одне гостре питання в місті - пільгове харчування школярів. Нині процедура закупівлі послуг через систему Прозоро завершена - доповіла заступниця начальника управління освіти Ірина Надіна. Вже від сьогодні 27 закладів освіти мали відновити безоплатне харчування для учнів. Втім, один з учасників аукціону знову подав скаргу до Антимонопольного комітету і процедуру знов заблоковано.

Ірина Надіна заступниця начальника управління освіти МВК ПМР
"Скаржник «Світ відродження» 5.10 о 16.30 направив скаргу до Антимонопольного комітету стосовно 8 лотів - це 4, 11, 12, 19, 20, 22, 28 і 38 школи і протягом 3-х робочих днів Антимонопольний прийме чи не прийме її до розгляду. Зараз ми намагаємося повісити договори по 27, але зранку кнопка не працювала.
 Кнопка Прозоро не дає при скарзі закрити процедуру закупівлі. "

Це питання передали під особистий контроль профільній заступниці міського голови Людмилі Бойченко.
Вкотре повернулися на апаратній до теми поламаних ліфтів. Детально по кожній адресі прозвітував представник підрядної організації. Виявилось - чималу кількість вже відремонтовано. Перевірити інформацію доручено начальнику ЖЕО №2 Олександру Ландарю.
Крім цього, Олександр Шамота ініціював створити у місті штаб з прибирання листя, а заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко дав тижневий строк водоканалівцям, теплоенергетикам та іншим службам, поприбирати за собою розкопки, які ті позалишали на місці проведених ремонтів.