Програма «Життя міста»

У розділі: 13960 відео | АрхівRSS
З професійним  святом привітали викладачів вишів депутати Полтавської міської ради
194

З професійним святом привітали викладачів вишів депутати Полтавської міської ради

Вагомими здобутками відзначили День працівників освіти викладачі Полтавського національного педагогічного університету ім..Короленка. Вони невтомно і наполегливо плекають майбутнє - навчають шість з половиною тисяч студентів різного профілю. А ще мають визначні наукові досягнення.

МИКОЛА СТЕПАНЕНКО, ректор ПНДПУ ім. В.Г.Короленка
"Ми зробили чимало в духовній сфері.Словом, вважаю, що ми є потужним інтелектуальним духовним центром нашого краю.  Я вважаю, що найважливіше - це надати якісну освіту, озброїти фахом ремеслом водночас і друге - підготувати до оцього розвихреного життя, щоб людина була адаптована, готова до тих негараздів, випробувань, які чекають кожного із нас."

День працівників освіти - свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов»язані своїми життєвими і професійними перемогами,- сказала під час урочистостей заступник Полтавського міського голови Людмила Бойченко.

ЛЮДМИЛА БОЙЧЕНКО, заступник Полтавського міського голови
"Говорять, вчителем не становляться, ним народжуються.І хто насправді працює в навчальному закладі - це людина альтруїст , це лоюдина, яка працює за покликанням серця і як казав Василь Сухомлинський, віддає це серце дітям.Сьогодні представники міської влади вітають усі вищі навчальні заклади  з цим професійним святом за те, що вони- вищі навчальні заклади допомагають вносити розвиток освітньої галузі міста, підтримують активну громадську позицію і показують високий професіоналізм."

Студентка педагогічного університету Олександра Кравченко мріє бути схожою на своїх вчителів, які запалили іскорку знань, і саме їм вона збов»язана своїми першими життєвими перемогами.

ОЛЕКСАНДРА КРАВЧЕНКО, студентка
" Педагогічна освіта дуже важлива в наш час, тому що від неї залежить майбутнє України і майбутнє кожного з людей. Моя вчителька Кисла Ірина Іванівна, я її дуже люблю, вона направила мене в цьому світі і завдяки неї я потрапила в цей університет.Тому це дуже важливо."

З гордістю говорить про свій професорсько-викладацький колектив і ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій. На її думку, працівники освіти несуть відповідальність не лише за навчальний процес молодого покоління українців, а й за те, яким буде майбутнє нашої держави.

ВАЛЕНТИНА АРАНЧІЙ, ректор ПДАА
" В ПДАА 350 викладачів.В першу чергу я б хотіла привітати своїх колег з Днем працівника освіти і побажать: любіть свою роботу. Так, як люблю її я. Побажать дійсно натхнення, успіхів, креативності.Сьогодні молодь трішечки змінилася, з ними потрібно інші якісь підходи.З молоддю ми повинні бути психологами."

Є всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті,- вважає депутат Полтавської міської ради, випускник аграрної академії Олександр Глазов. Він переконаний, що спільними зусиллями в повній мірі можна реалізувати мету - забезпечити доступну і якісну освіту кожному громадянину, створити належні умови для самореалізації особистості.

ОЛЕКСАНДР ГЛАЗОВ, депутат Полтавської міської ради
" Полтавська міська рада уже в цьому році починає активно працювати і самостійно вітати наші вищі навчальні заклади з їхнім професійним святом. Ми дякуєм всім нашим вищим навчальним закладам різних рівнів акредитації за те, що вони працюють активно над розвитком освітньої галузі нашого міста і прославляють не тільки на рівні нашої держави, а й на міжнародному рівні."

За сумлінне виконання свого професійного обов»язку та значний внесок у формування нового покоління громадян представники Полтавської міської ради Людмила Бойченко та Олександр Глазов вручили ректорам вишів почесні грамоти міськвиконкому.