Програма «Життя міста»

У розділі: 13959 відео | АрхівRSS
У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відкрилась Стартап школа.
398

У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відкрилась Стартап школа.

Вперше на Полтавщині відкрилась Стартап школа. Її заснували ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка спільно з Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge. Мета проекту - розвиток інноваційного підприємства та трансферу технологій в області.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка
«Головне завдання Стартап школи - створити діючу платформу для інноваційного бізнесу від пошуку нових ідей і моделювання бізнес-моделей до залучення інвестицій та створення нового інноваційного бізнесу на базі ПолтНТУ.»

Більшість учнів Стартап школи - студенти ПолтНТУ. Решта - викдалачі. На заняттях їм допомагатимуть втілювати свої бізнес-ідеї в життя. Для реалізації кращих проектів випускників - залучатимуть інвесторів.

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка
 «Об’єднуючи зусилля, реалізуючи формулу ПолтНТУ, яка була започаткована ректором університету Володимиром Олександровичем Онищенком, саме співпраця освіта, наука, бізнес і влада, буде забезпечуватися реалізація діяльності Стартап школи і як результат уже отримані готові проекти, готові до впровадження нові інноваційні підприємства Полтавського регіону.»

Гюнтер Штоль, почесний професор ПолтНТУ, член правління Народного Банку (Німеччина)
«Для наших університетів це дуже добрий проект. Професор Онищенко має дуже прогресивні погляди і я його дуже поважаю. В Україні сьогодні не багато людей, які думають про майбутнє держави. Я бажаю вам усього найкращого.»

Лінда Кац, тренер Корпусу Миру (США)
«Я в США співпрацювала з бізнес-колами і хочу сказати, наші студенти в США були б дуже щасливими, якби у них була змога взяти участь у цій програмі. Хочу привітати керівників програми та учасників за всі ваші дії, які зможуть допомогти Україні зайняти у майбутньому лідируючі позиції. Успіху вам, усього найкращого.»

Стартап школа ПолтНТУ - входить до мережі шкіл України Sikorsky Challenge. Таких в країні всього близько 8, - розповідають співзасновники холдингу.

Ігор Пеер, співзасновник інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge», бізнес-тренер, консультант Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю з питань стартап проектів «MAOF»
 «Я верю, что у нас все получиться. Мы сегодня только открываемся, посмотрим как мы будем выпускать. Первый выпуск - в июне месяце. Я думаю, что у нас будут и хорошие проекты. И не только проекты которые можно реализовать какую-то техническую разработку и перетворить её в какой-то прототип. А именно запустить бизнес.»

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко впевнена, - важливо, або молодь залишалась працювати на Полтавщині. Цьому і сприятиме Стартап школа.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА
 «Інші університети лише виношують ідеї, створюють бізнес-інкубатори, а в технічному університеті вже діє і ефективно реалізує свою роботу бізнес-інкубатор, тепер ще буде діяти і Стартап школа, яка залучає і міжнародних тренерів, це вперше в області і залучає визначну професуру, науковий склад з багатьох наших сусідніх областей.»

Для того, аби молодь не виїздила за кордон, роблять чимало, - говорить заступник голови наглядової ради ПолтНТУ Вадим Стогній. На базі університету буде платформа для створення власної справи.

Вадим Стогній, керівник Секретаріату Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, заступник голови наглядової ради ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка
 «Напрацювання, які є в нафтогазовій галузі, в будівництві, в комунальному господарстві, в інноваційних технологіях, в університеті вони заслуговують на високу оцінку й повагу, я не назвав економіку, але і там теж дуже є гарні результати. Тому я дивлюся з оптимізмом в майбутнє.»

Як зазначають фахівці, Стартап школа ПолтНТУ сприяте розвитку інноваційного підприємства та навчить молодь презентувати свої бізнес-ідеї.