Програма «Життя міста»

У розділі: 13959 відео | АрхівRSS
У Полтаві відзначили Всесвітній день пошти. Урочистості пройшли у міському будинку культури.
278

У Полтаві відзначили Всесвітній день пошти. Урочистості пройшли у міському будинку культури.

У фільмах гарних новин чекають від поштового голуба, у реальному житті їх приносить листоноша. 9 жовтня вся світова спільнота святкує Міжнародний день поштової служби. У Полтаві його відзначали концертом у міському будинку культури, куди запросили близько 800 працівників поштової галузі.

Олександр Шамота секретар міської ради
" Це дуже відповідальні люди. Кожен ногами знає Полтаву, тому що кожного дня вони розносять звістку, вони розносять листи, газети, інколи ще приносять пенсії. Їх інколи на початку місяця чекають як близьких і родичів. "

Усвідомлюючи важливість людей цієї професії та водночас розуміючи на скільки скрутно їм зараз жити, міська влада постійно намагається підтримувати полтавських поштарів фінансово - зауважує депутат міськради Андрій Матковський.

Андрій Матковський депутат міської ради
" На жаль, держава не дуже добре піклується про наших листонош, тому свого часу депутатами міської ради було прийнято програму підтримки наших працівників пошти для того, щоб трошки покращити їх життя. Саме тому сьогодні ми організували свято, сьогодні ми надаємо певну допомогу і дуже приємно, що останнім часом, коли ремонтуються наші будинки і під»їзди, то передбачене встановлення нових ящиків для пошти. "

25 відділень у Полтаві і 30 відділень у Полтавському районі підпорядковані начальниці Поштампу Ірині Чайковській. 1,5 роки вона обіймає свою посаду. Зізнається - на її плечах велика відповідальність, особливо зараз, у період розвитку і змін у поштовій справі.

Ірина Чайковська начальник Поштампу м.Полтава
" Вона декілька років, навіть десятиліть перебувала у стані, як звикли говорити «совок». Тепер змінилося керівництво з самого верху і до низу по всій вертикалі, прийшли нові молоді люди, які з досвідом закордонної поштової справи. Вони знають як і що треба змінити, але для цього потрібен час. "

Зі сцени цього вечора для поштарів співали й танцювали провідні творчі колективи міста. А представники міської влади вручали грамоти та грошові премії. Напередодні професійного свята, в рамках міської програми "Турбота" працівники пошти отримали матеріальну допомогу по 700 гривень кожний.

Тетяна Юрченко депутат міської ради
" К сожалению сегодня письмами уже не так активно пользуются, но тем не менее эта проффесия очень важна, потому что это и доставка пенсии, и доставка посылок. Это нелегкий труд, потому что почтальены вынуждены работать в любых погодных условиях, поэтому самое главное - это хочется пожелать им огромного здоровья, благополучия, счастья в их семьях и сказать спасибо за то, что они приносят радость в виде посылок и приятных телеграмм. "