Програма «Життя міста»

У розділі: 9742 відео | АрхівRSS
«Полтававодоканал» просить виділити 20 млн грн. на ремонт аварійних колекторів у обласної ради.
322

«Полтававодоканал» просить виділити 20 млн грн. на ремонт аварійних колекторів у обласної ради.

Основні каналізаційні колектори Полтави в аварійному стані. Для їх ремонту потрібно 600 млн грн. Цю суму називають працівники водоканалу. За підрахунками на відновлення ділянок потрібно 3 роки. Фахівці говорять, - якщо нічого не робити, обвали ставатимуться знову і знову. Тоді доведеться частково припиняти водопостачання у місті.

Іван Мистюк, начальник служби водовідведення КП «Полтававодоканал»
 «Нам на кінець року, щоб ввійти в зимовий період необхідно в районі 60 млн для освоєння і ремонту каналізаційного господарства, яке вже провалилося і в настоящий день требує негайного капітального ремонту.»

На ремонт колекторів до кінця року Полтававодоканал просить 20 мільйонів гривень в обласної ради. А ще 10 млн. для погашення податкового боргу з ПДВ. Ці питання розглядали на засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Василь Воротинцев, директор КП «Полтававодоканал»
 «Обращаюсь к вас с такой просьбой. Действительно предприятию сейчас не легко. Людям подняли заработную плату чуть-чуть, то что я и обещал, убрали текучку, предприятие работает и днем и ночью.»

Депутати активно обговорювали чи варто виділяти кошти з обласного бюджету на ремонт колекторів. Шляхом голосування прохання «Полтававодоканалу» не підтримали. Голова постійної комісії Ігор Сірик був змушений змінити формулювання питання.

Ігор Сірик, голова постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв`язку
 «Підтримку «Полтававодоканалу» за умови співфінансування з містом Полтава. Тоді ми з рішенням комісії ідем в міську раду, балакаєм, у нас є порозуміння, що повинні ми підтримувати наше комунальне підприємство.»

Олег Пругло, заступник голови ОДА
 «У цьому році ситуація показали і ті дощі показали, що на 99% каналізаційні мережі зношені і якщо нічого не робити, то всі будемо мати дуже погані результати.»
 «Ту програму на 600 млн і відповідно фінансування буде в першу чергу ініціатором місто.»


«Хто підтримує дану пропозицію звернення до міської ради на умовах спів фінансування прошу проголосувати. 1,2,3,4, 5. Дякую.»

Депутати постійної комісії обласної ради підтримали рішення виділити кошти на ремонт колекторів Полтави, лише за умови співфінансування з міською радою. Планують провести спільну нараду профільних комісій, аби розв’язувати це питання разом.