Програма «Життя міста»

У розділі: 9883 відео | АрхівRSS
Полтавські водії підтримали всеукраїнський пікет підвищення цін на паливо
208

Полтавські водії підтримали всеукраїнський пікет підвищення цін на паливо

Євгенія Семенченко журналіст
"У центрі Полтави автівками заблокували дорогу по вулиці Соборності. Проїзною лишили лише одну смугу. Водії бойкотують підвищення цін на паливо. "
Михайло активіст
" Ну 35-36 грн за литр топлива. В Европе девшевле, так у них какая зарплата?! А мы платим больше, чем Европа вся за топливо платит
 Рано или поздно нас услышат все. Сегодня оставили ряд открытый, как мирная акция, в следующий раз будет полное перекрытие города. "

Мирну акцію протесту водії влаштували по всій Україні. Під стіни Полтавської міської ради з»їхалися автівки не лише на полтавських номерах. Тут і євробляхи, і машини на номерах з інших регіонів.

Роман Мохов представник ГО «Авто Євро Сила Полтава»
"Це акція Всеукраїнська. Проводиться в Києві, Одесі, Житомирі - по всій Україні. "

Ігор Панченко пікетувальник
" Это никакая не политическая сила, это просто граждани по всей Украине. Никто не организатор, просто мы списались и решили собраться - водители Украины. "

На переговори з пікетувальниками вийшов виконуючий обов»язки мера Олександр Шамота. Він заявив - міська влада не має жодного впливу на великих нафтотрейдерів, а тому і регулювати ціни на заправках не взмозі.

Олександр Шамота секретар міської ради
" Ми ж розуміємо, що це не питання до дрібних трейдерів, які займаються продажем бензину, дизпалива та газу у Полтаві. Ми ж розуміємо, що це змова на державному рівні.
 Від себе хочу вам запропонувати - у вас є ГО, яка сьогодні може сформувати пропозицію до депутатів - прийняти на наступній сесії 19 жовтня звернення до Кабінету міністрів, Парламенту і т.д. з пропозицією втрутитись у цю ситуацію і зробили так, щоб великі нафтотрейдери пішли на зустріч простим громадянам. "

Це звернення - пообіцяв Олександр Шамота - депутати затвердять на сесії і відправлять до Верховної Ради.
Під час спілкування, активісти також порушили тему, розбитої траси Київ-Харків у межах міста. Новообраний секретар запевнив, що до 19 жовтня завершиться тендер на проведення там капітального ремонту і роботи розпочнуться.