Програма «Життя міста»

У розділі: 9883 відео | АрхівRSS
Напередодні Дня захисника України, учні Полтавської школи №10 провели урочистий концерт
110

Напередодні Дня захисника України, учні Полтавської школи №10 провели урочистий концерт

Школярі Полтавської школи №10 відзначили День захисника України. Цього дня вони перетворились на юних козаків та козачок. Серед них і учень 3 класу Андрій Гречаник. Щоб стати справжнім козаком потрібно багато працювати над собою -вважає він і точно знає яким має бути захисник.

Андрій Гречаник-учень Полтавської школи№10
«Сильними, мужніми, вірити в Бога, завжди вірити в перемогу і правильно володіти шаблею» «Я дуже люблю козаків і мені дуже подобається це свято»

Вчителька молодших класів Галина Линько мати воїна АТО, тому на власному прикладі знає, як захисники щодня ризикують своїм життям заради миру в країні. Своїм досвідом ділиться з учнями і хоче виховати з них справжніх патріотів рідної України.

Галина Линько- класний керівник 3-А класу ЗОШ №10
«Дітей це дуже вражає, на даний момент така ситуація в державі, всі прагнуть миру, малюємо малюнки про мир, вірші»«Взагалі у нас у школі вже стало традицією святкувати це свято, це свято близьке кожній людині»

Учні школи активно долучаються до зборів гуманітарної допомоги у зону АТО, малюють листівки для солдатів. Вчителька молодших класів Лілія Дзюбенко говорить, незважаючи на свій юний вік, малеча розуміє, що таке війна та цінує своїх героїв.

Лілія Дзюбенко-вчителька початкових класів Полтавської школи№10
«Зараз на Сході нашої країни триває війна, наші батьки, наші дідусі віддіють своє життя, саме заради життя цих маленьких дітей, тому саме ми в початковій школі маємо прививати любов цим дітям до тих людей, до тієї держави, які захищають її»

Колишній боєць батальйону «Айдар» Віталій Степанов більше року захищав рідну землю на Сході України. Зараз він допомагає своїм побратимам та розповідає дітям воєнні історії. Їх школярі слухають із задоволенням, ставлять питання та головне цікавляться майбутнім України.

Віталій Степанов-колишній атовець батальйону «Айдар»
«Дівчата за одне питають, хлопці іншим цікавляться, діти вони всі різні і в кожного свої питання»«Що найбільше це бойові історії, як це все проходило, з чого починалось, як йшло, до чого йде і як може закінчитись на Сході нашої держави»

Для гостей, школярі підготували цілу концертну програму. Танцювали, співали та дякували героям за їх неоціненний подвиг.