Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулася  традиційна легкоатлетична естафета
212

У Полтаві відбулася традиційна легкоатлетична естафета

Понад 500 учнів та студентів полтавських навчальних закладів взяли участь у легкоатлетичній естафеті, присвяченій Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Ця традиція бере початок ще з 1948 року . Відтоді юні полтавці восени змагаються за звання кращих спортсменів з легкої атлетики і водночас пропагують здоровий спосіб життя,- розповідають організатори.

ЛЮДМИЛА БОЙЧЕНКО, заступник Полтавського міського голови
" Зрозуміло, що популяризація здорового способу життя - це дуже актуальна сьогодні проблема.Тому що насправді заміна дітям зайвого часу, коли їм нічим займатися, спорт - це першочергове.Тому легкоатлетична естафета, яка проходить сьогодні, є традиційною в місті Полтаві  і доводить те, що в даному напрямку завжди Полтава, полтавці, міська влада працювали. "

18-й рік співорганізатором естафети виступає редакція газети «Полтавський вісник», яка теж пропагує на своїх шпальтах спорт як здоровий спосіб життя і підготувала для переможців цінні подарунки.

ВІТАЛІЙ СКОБЕЛЬСЬКИЙ, заступник головного редактора газети «Полтавський вісник»
"Були часи, коли ми і свою команду виставляли «Полтавського вісника».Ну зараз, може, бігати уже трохи пізнувато на такі дистанції. Але, що символічно, що завжди в цей день хороша погода. Мабуть, теж який символ того, що це така живуча, скажем, традиція і для всієї спортивної громадськості Полтавщини, особливо для вихованців наших учбових закладів. "

В цьому році видозмінено маршрут пробігу і нині він охопив Першотравневий проспект, вулицю Садову та територію парку культури і відпочинку «Перемога». Не вперше бере участь у легкоатлетичній естафеті учень Полтавського політехнічного коледжу Денис Тертишников. Хлопець з раннього дитинства серйозно захоплюється спортом. Він -чемпіон області з легкої атлетики.Займається спринтом на відстані 60,100, 200 метрів.

ДЕНИС ТЕРТИШНИКОВ, учасник забігу
" Я занимаюсь легкой атлетикой, это ежегодные соревнования для меня.Я защищаю честь колледжа. Для спортсменов это всегда хороший старт, проверить свои силы и нужно приучать людей к спорту.Это лучше, чем сидеть на лавочках и употреблять алкоголь. "

В нинішній легкоатлетичній естафеті змагалися школярі та студенти полтавських навчальних закладів у трьох забігах. Перемогу здобули представники тринадцятої, третьої школи, політехнічного коледжу та національного технічного університету. Вони нагороджені кубками від редакції газети «Полтавський вісник», почесними грамотами Полтавського міськвиконкому та солодкими подарунками.