Програма «Життя міста»

У розділі: 14320 відео | АрхівRSS
До зими ремонтні роботи на шляхопроводі поблизу села Копили планують завершити.
350

До зими ремонтні роботи на шляхопроводі поблизу села Копили планують завершити.

На шляхопроводі через залізницю поблизу с. Копили кипить робота. Дорожники поспішають завершити ремонт до зими. Права сторона - вже заасфальтована. По лівій - триває підготовка до укладання монолітної плити.

Валерій Серветник виконроб
" Хлопці виконують роботу по в»язанню сітки. Я думаю, до кінця наступного тижня ми повинні це все залити бетоном.
 Після бетонної плити буде покриватися все гідроізоляцією - це така сучасна покраска, яка зчіплює бетон з асфальтом і дає дуже довгий "

Покриття буде відновлене не лише на шляхопроводі. Ремонт охоплює ділянку дороги М-03 Київ-Харків поблизу с.Копили довжиною 2,5 км. Щоб не перекривати автошлях на час ремонту, Служба автодоріг спільно з патрульними, встановили тут реверсивний рух. Тобто - з обох боків шляхопроводу розмістили світлофори. В режимі кожні чотири хвилини, вони по черзі загораються і пропускають автівки зі сторони Харкова та з Києва.

Юлія Іващенко прес-секретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області
" Завжди виникало проблемне питання - чому не зробили об»їзд? При обстеженні навколишніх сіл, було прийнято рішення про те, що не раціонально пустити обхід населеними пунктами великотонні вантажівки. Вони повністю зруйнують покриття, наприклад, села Терешки чи в інших населених пунктах, які розташовані поряд. Плюс знаходяться дитячі садки, школи - це небезпечно. "

Навантаженість дороги державного значення М-03 Київ-Харків - 20 тис. автомобілів на добу. Більшість транспортних засобів, які по ній рухаються, великогабаритні, а от останній ремонт проводився близько 20 років тому. Після відновлення покриття, нова траса стане не лише комфортною для пересування, а й безпечнішою для учасників дорожнього руху - зауважує Юлія Іващенко.

Юлія Іващенко прес-секретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області
" Будуть влаштовані червоно-білі пішохідні переходи, які ми бачимо, наприклад, їдучи у сторону Києва по автомобільній дорозі М-03 і буде влаштовано світлофорний об»єкт з кнопкою виклику для пішоходів, тобто коли пішохід підходить до світлофору, він натискає на кнопку. Відповідно водіям загорається червоне світло, у пішохода загорається зелене світло і він безпечно переходить. "

Крім цього, над трасою в межах села Копили встановлять близько 100 сучасних ліхтарів з лед-освітленням, камери спостереження, а також близько 3,5 км бар»єрного огородження.

Флаги блока:
На монтаж -- 0Смонтирован -- 0
Носители: