Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтаві презентували німецько-український проект "Мости партнерства задля розвитку місцевих громад".
141

У Полтаві презентували німецько-український проект "Мости партнерства задля розвитку місцевих громад".

У Полтаві презентували німецько-український проект «Мости Партнерства для розвитку місцевих громад». Його мета навчити українців критично мислити, доводити свою точку зору та мати власну думку. У Німеччині ще зі школи активно ведеться громадянська освіта. Проте в Україні її тільки починають запроваджувати.

Марина Єщенко-керівник ГО «Полтавське агентство розвитку територій»
«Німці мають великий досвід в цьому напрямку, громадянська освіта у них вже є таким пріоритетом і не новим чимось і думаю для нас важливо почути цей досвід, познайомитися з практиками громадянської та політичної освіти в Німеччині, яким чином їм вдалося це інтегрувати в заклади освіти»

У Німеччині на уроках громадянської освіти учнів не вчать, а навпаки, дають можливість висловити власну точку зору з обраної теми та послухати своїх співрозмовників. Керівник проекту Ольга Ренш-Ветцель впевнена, саме це і допомагає школяру у майбутньому стати свідомим громадянином своєї країни

Ольга Ренш-Ветцель-керівник проекту
«Это очень важный процесс, очень длительный процесс, который и у нас сформировался не так быстро, не за 1 день, не за 2 и не за 3, поэтому молодые люди, выходящие со школы, попадают в университеты, в общество, они знают, что их мнение спрашивается, их мнение выслушивается и их мнение важно»

Після завершення проекту учасники відправляться на стажування до Німеччини. Там вони поспілкуються із іноземними колегами, наочно побачать, як проходить урок громадянської освіти та почнуть впроваджувати його вже в Україні

Раїса Андрейщук-заступник голови Пирятинської ОТГ
«Людина повинна розуміти мету власного впливу на діяльність громади, мету подальшого розвитку громади, кінцева мета це те, щоб суспільство брало участь в управлінні, розвитку і плануванні діяльності розвитку громад»

Проект підтриманий Програмою Міністерства закордонних справ Німеччини