Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
На профільній комісії міської ради депутати розглянули зміни до показників міського бюджету на 2018 рік.
187

На профільній комісії міської ради депутати розглянули зміни до показників міського бюджету на 2018 рік.

44 питання депутати Полтавської міської ради розглянули на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Особливе пожвавлення в обговоренні викликало внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік. Як поінформувала начальник бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак, до міського бюджету надійшла субвенція з місцевого бюджету на суму 9 млн. 420 тисяч гривень для виплат пільговим категоріям населення. В першу чергу кошти одержать малозабезпечені сім»ї з дітьми та особи, які не мають права на пенсію.

ТЕТЯНА ЧУМАК, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського міськвиконкому
" Збільшити доходну та видаткову частини міського бюджету за рахунок коштів субвенції з міського бюджету на виплату грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначеним Законом України «Про статус ветеранів війни» в загальному обсязі 1 млн.90 тисяч грн.."

Внаслідок перерозподілу коштів та додаткової економії, в міському бюджеті з»явилося 49 мільйонів гривень, які депутати вирішили направити передусім на потреби житлово-комунального господарства.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
" Це і підготовка до зими, це 5 млн.800 тис. грн..ми виділяєм разом з обласною радою на закупівлю нової техніки, це продовження ремонтів в під»їздах, це продовження ремонтів тротуарів, доріг в нашому місті.По-друге, вже зараз думаєм про наступний рік. 3млн. грн.. виділяється нашій освіті для того, щоб ми зробили проектну документацію і продовжили в школах закінчити програму по встановленню вікон і по ремонту туалетних кімнат, ганків, інших якихось питань і процедур."

Крім того, депутати значну увагу приділили соціальному напрямку, зокрема, виділили кошти на допомогу родині загиблого воїна АТО. Обговорили також і деякі проблемні питання.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
"Не вирішується питання харчування дітей в школах пільгових категорій, тому що судом і Антимонопольним комітетом заборонено проведення закінчення процедури тендера і депутати знайшли можливість, заклали гроші в програмі «Турбота» і за ці 2 місяці вже ми будемо як матеріальну допомогу восьми пільговим категоріям людей робити компенсацію. "


Андрій Матковський наголосив, що депутати знаходять додаткові кошти, щоб і надалі продовжувати фінансувати дитячі садки та освітні заклади. А тому неприпустимо, щоб у школах збирали гроші з батьків.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради
" От сьогодні на цій комісії ми приймаємо рішення і виносимо на сесію - заборонити в школах, дитячих садках нашого міста робити якісь побори з батьків, збирати гроші, проводити зібрання на території школи і вчителі, директори шкіл не мають права про це даже розмовляти на території шкіл.Це дуже важливо і з одного боку ми будемо краще фінансувати ці галузі, з іншого боку будемо контролювати, щоб гроші не збирали з людей."

Обговорені на комісії питання депутати винесли на затвердження чергової сесії Полтавської міської ради.