Програма «Життя міста»

У розділі: 9069 відео | АрхівRSS
Ворскла поступилася у Києві лондонському Арсеналу.
28

Змінити місце проведення гри довелося через рішення УЄФА - всього за добу до історичного матчу. Тих, хто придбав квитки заздалегідь це певною мірою засмутило. Інших навпаки - порадувало - зізнаються вболівальники.

…только за Ворсклу "

Поєдинок , як і прогнозував наставник біло-зелених Василь Сачко, виявився нелегким для нашої команди. Полтавська Ворскла поступилася Лондонському Арсеналу 0:3. Перший гол - на 11-й хвилині першого тайму від Сміт-Роу , другий - пенальті. Гол забиває Ремзі. І третій - авторства Джо Уіллока наприкінці того ж першого тайму.

Василь Сачко, головний тренер ФК «Ворскла»
… поддержать Ворсклу

Тренер Лондонського Арсеналу Унаї Емері називаю гру своїх підопічних гарною і результативною. Шанс пограти отримала молодь.

Унаї Емері, головний тренер ФК «Арсенал» (Лондон)
"Прежде всего мі думали…

И мі довольні єтим результатом "

Задоволений грою своєї команди і захисник лондонського Арсеналу Штефан Ліхтштайнер. Цього не приховує від журналістів.

Штефан Ліхтштайнер, захисник ФК «Арсенал» (Лондон)

"Ми провели сьогодні хорошу гру. Пишаємося цією молодою командою. Дуже класний перший тайм. Ми грали добре. Ось чому це було легко для нас. "

Ворскляни ж результатом гри засмучені. Дякують вболівальникам за підтримку.

Ардін Даллку , захисник ФК «Ворскла» (Полтава)
" Проиграли…
…обидно конечно
 А какую роль…
..мы любим наши болельщики "

Вадим Сапай, захисник ФК «Ворскла» (Полтава)
"Спасибо им за поддержку..
…спасибо болельщикам "

Ігор Пердута, півзахисник ФК «Ворскла» (Полтава)
"Такі ігри надають …
…грати в цьому турнірі "

До речі, матч Ворскла- Арсенал на НСК Олімпійський у Києві відвідало …вболівальників.
Тим же , хто не зміг приїхати на гру, повернуть гроші за квитки . Процедура розпочнеться з 4-го грудня - повідомляють у прес-слежбі ФК Ворскла.
Попереду у полтавської команди лишається останній поєдинок групового етапу у Лісабоні з португальським Спортингом.