Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
На міському сміттєзвалищі відкрили електростанцію
287

На міському сміттєзвалищі відкрили електростанцію

Найурочистіший момент, урочисте відкриття.

«Зелену» електростанцію відкрили під Полтавою. Вона виробляє енергію зі звалищного газу на міському полігоні твердих побутових відходів. Її збудувало товариство з обмеженою відповідальністю «Clear energy Kremenchuk» у тісній співпраці з міською радою .

Андрій Матковський, голова фракціїї "БПП "Солідарність" у Полтавській міській раді"Проблема нашого полігону турбує всю Полтаву вже декілька років . Перш за все, я хочу сказати, що люди, які проживають поряд цієї території їх турбує саме екологічний та санітарний стан . люди, які проживають далі , то кожного літа мали великі проблеми пожежі на полігоні і дійсно такі великі проблеми . За ці місяці ми зробили дуже великий крок , щоб вирішити ці проблеми. "

Технологія така: через неї збирають біогаз. Після цього- процес очищення та спалення , виробляючи електроенергію. За допомогою цього знижується ризик виникнення пожеж на полігоні, який обслуговує половину. Окрім цього ,р есурс, що вироблятиметься на станції , забезпечить дешевою електрикою частину регіону.

Андрій Мензюк, представник головного офісу ТОВ «КЛІАР» "Процес дегазації -це буріння свердловини. Приблизна глибина свердловини 12 метрів. Потім ми робимо скважену перфорованою трубою . Газ збирається в цих свердловинах і потім по шлейфам передається в основну газову магістраль . Через газову магістраль , газ проходить систему очистки і потрапляє до машини внутрішнього згорання. "

Потім газ переробляється і подається на генератор- з цього вже виробляється електрична енергія.
Замінять місцевими альтернативними джерелами енергії- природний газ для виробництва електроенергії . З допомогою цього зменшиться негативний вплив на навколишнє середовище та покращиться екологічна ситуація в області.

Андрій Матковський, голова фракціїї "БПП "Солідарність" у Полтавській міській раді "Вже наступним кроком, який ми маємо зробити вже в цьому році -це вже сортувальна лінія , яку ми маємо з депутатами разом виділити гроші і зробити , щоб менше 50 відсотків сміття залишалося на території сміттєзвалища. "

Андрій Матковський наголошує - за чотири місяці на території сміттєзвалища немає жодних приватних інтересів,сьогодні збором сміття займається а відповідно і заробляє кошти виключно комунальне підприємство. У перспективі завдання побудувати сучасний сміттєпереробний завод.