Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Міжнародний день музейного селфі відзначають 16 січня.
240

Міжнародний день музейного селфі відзначають 16 січня.

Аліна Боровик, журналіст
 «16 січня відзначають Міжнародний день музейного селфі. Долучитись до флешмобу полтавців та гостів міста запросила і галерея мистецтв.»

Цього дня можна безкоштовно зробити селфі з експонатом та викласти фото у соціальні мережі із хештегом #MuseumSelfieDay. Галерея мистецтв долучається до акції уже втретє.

Алла Тимошенко, співробітниця галереї мистецтв
 «Наш музей завжди підхвачує всі новітні технології. Їх дуже багато. Багато хто з закордонних друзів здивовується на скільки тут сучасна атмосфера.»
«Для дорослих, думаю, найцікавіше - це колекція художнього музею. Там всі анфілади. Не всі роботи можна фотографувати, тому що ті, яким багато років, вони завжди зберігаються у європейських колекціях, там взагалі і близько не підходиш і спеціальне покриття.»

За словами працівників музею, - відвідуваність цього дня зросла в рази. Скористалася нагодою зробити своє фото і директор департаменту культури і туризму ОДА Валентина Вождаєнко. В рамках екскурсій сфотографуватись з експонатами можна у всіх залах музею. Пані Оксана- вчителька у одному з сіл Полтавщини- теж повезла додому селфі.

Оксана Загун, учасниця акції «селфі в музеї»
«Дуже багато на фотографувалася і дуже цікаво.»
«Буду зараз приходити додому, викладати, долучатися до цієї акції, всім пропонувати, щоб також долучалися.»

До акції долучився і 18-річний Максим. Говорить, - рідко відвідує музеї. День музейного селфі чудова нагода прийти сюди разом з друзями.

Максим Семирод, учасник акції «селфі в музеї»
«Зібралися групою і прийшли у музей, дивимось на картини, все дуже цікаво.»
 «Вся молодь в телефонах, вона в інтернет, в інстаграмі. Це дуже гарний спосіб, щоб молодь.»
 «Приходила в музей.»

Минулого року в Україні 65 музеїв долучились до акції «селфі у музеї».