Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Більше сотні полтавців зібралось на народне віче До Дня Соборності
193

Більше сотні полтавців зібралось на народне віче До Дня Соборності

Полтавці відзначили День Соборності України. Більше сотні мешканців зібрались біля пам*ятника поету Тарасу Шевченку на народне віче. Це свято має велике значення для нашого народу, особливо, коли йде війна, -говорить голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін.

Дмитро Задворкін-голова Шевченківської районної у місті Полтава ради
«Дійсно для України ті 19-ті роки це було найбільше волевиявлення людей, скільки людей, українці, які хотіли жити разом, разом, всі в місті і особливо коли зараз відновлення нашої Незалежності, коли у нас дійсно такі події, як на Сході, то це свято стає дуже символічним»«В ті часи ми змогли об*єднатися і щоб Україна була цілісна і єдина»

Прийшли покласти квіти і представники Полтавського професійного ліцею, в день Соборності учні закладу стали в один великий ланцюг єдності, в символ того, що Україна-нероздільна і єдина.

Тетяна Шепель-методист Полтавського професійного ліцею
«Ми прийшли всі, майже половина колективу і будемо відзначати це свято, сьогодні провели заходи з учнями, у нас була сьогодні акція на мосту, який йде до Південного вокзалу, наші учні вийшли туди і зробили акцію» «Ми одна єдина, соборна, неподільна Україна»

Молитвою, вшанували полтавці і загиблих в АТО воїнів, які власним прикладом демонстрували своє прагнення жити в єдиній країні.

Неоніла-полтавка
«Я українка перш за все ціную всі надбання українські, люблю свою землю, свій народ, все що мене оточує»

Раїса-полтавка
«Ми українці, ми вболіваємо за нашу країну, вболіваємо, щоб вона була незалежною і вільною»+00:26-00:28 «Як День Народження свій, тільки День народження України»

Загиблих на сході захисників України вшанували хвилиною мовчання.