Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві розпочався обласний конкурс «Учитель року-2019».
422

У Полтаві розпочався обласний конкурс «Учитель року-2019».

20 кращих вчителів Полтавщини протягом трьох днів змагатимуться між собою за почесне звання «Учитель року-2019». Відкриття обласного туру Всеукраїнського конкурсу відбулося в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Фахове журі перевірятиме учасників у кількох випробуваннях: «Практична робота», «Методичний практикум» і «Урок». Уроки проводитимуться на базі полтавських навчальних закладів .

НАТАЛІЯ КОРЯГІНА, перший проректор ПОІППО імені М.Остроградського
"Сучасний учитель має бути творчим в першу чергу, креативним, ініціативним.Сучасний вчитель має чути дитину, застосовувати новацій ні методи навчання, бути відкритим до співпраці і ділитися власним досвідом, а також пізнавати кращий досвід, практики своїх колег.І впроваджувати їх в практику."

Конкурсні змагання відбудуться за чотирма номінаціями: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров»я» та «Захист Вітчизни» - по 5 суперників у кожній. Найбільше учасників представлено з міст Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Гадяцького та Новосанжарського районів.

ІРИНА КАЛІНІЧЕНКО, кандидат педагогічних наук
" В цьому році вперше за всю історію Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» організовано номінацію «Вчитель інклюзивного навчання».Сьогодні держава приділяє велику увагу розвитку інклюзивної освіти, навчання дітей з особливими освітніми потребами для того, щоб підняти на високий рівень важливості професії вчителя саме в інклюзивному класі проводиться даний конкурс."

Своє вміння працювати в інклюзивному класі із дітьми з особливими освітніми потребами буде демонструвати на конкурсі вчитель початкових класів з Кременчука Альона Гончарук. Вона готова розповісти, як потрібно адаптувати до таких школярів навчальні матеріали, як залучити їх до групових форм роботи та як співпрацювати з асистентом вчителя.

АЛЬОНА ГОНЧАРУК, учасниця обласного туру конкурсу «Учитель року-2019»
"Працюючи в такому класі, ми не повинні виокремлювати цих дітей, адже вони такі самі учасники навчального процесу, як і інші.Просто цим дітям потрібно більш уваги вчителя на уроці та асистента вчителя. Іде повна співпраця між асистентом вчителя та учнем. "
Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу відбудеться 31 січня в Полтавському художньому музеї. А в квітні переможці представлять область на всеукраїнському фіналі змагання.