Програма «Життя міста»

У розділі: 10154 відео | АрхівRSS
Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА
167

Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА

Конкурс на отримання стипендій для студентів та молодих вчених імені Героя Небесної Сотні Ігоря Сердюка започаткували 2018 року на Полтавщині. Про це зазначили , підбиваючи підсумки обласної програми національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки за минулий рік. Звітували на засіданні профільної Координаційної ради при обласній державній адміністрації.

Сергій Рибалко, начальник управління позашкільної, професійної вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки ОДА
«Виділено додаткові кошти на закупівлю настільної гри Українська революція 1917-1921 роки.»
«Відзначення переможця другого обласного етапу гри «Сокіл Джура» учасника 3-го Всеукраїнського етапу гри «Сокіл Джура» туристською екскурсійною поїздкою місцями героїчної слави українського народу.»

Окрім цього на зібранні говорили про допризовну підготовку молоді. Представник обласного комісаріату Едуард Бородай звітує, - минулого року не вдалося видати навчальну зброю школам. Цьогоріч планують віддати навчальні пістолети та автомати для практики на уроках захисту вітчизни. Їх отримають 36 закладів області, де є спеціальне місце для зберігання зброї.

Едуард Бородай, заступник військового комісара області по роботі з особовим складом
 «Не вдалося внести кардинальні зміни в місцеві бюджети, щоб були передбачені кошти на покращення матеріально-технічної бази.»
«Класи, навчальні тири, і стрілецький і плац і смуга перешкод.»
 «Не вдалося передбачити в бюджетах закупівлі військової форми. Не за рахунок батьків, а за рахунок бюджетів.»

Також на засіданні розглянули пропозиції щодо внесення змін до складу Координаційної ради. Заступник голови ради Олександр Буцький запропонував виключити членів, які не прийшли більш, ніж на половину зібрань минулого року. Питання планують винести на наступне засідання.