Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
Близько сімдесяти відсотків мешканців Полтавщини підписали декларації з сімейними лікарями
276

Близько сімдесяти відсотків мешканців Полтавщини підписали декларації з сімейними лікарями

Близько сімдесяти відсотків мешканців Полтавщини уже підписали декларації з сімейними лікарями,- ці дані повідомили під час розширеної колегії Департаменту охорони здоров’я. Там обговорили роботу галузі охорони здоров’я області за минулий рік представники влади, медичних закладів та профільних освітніх центрів.

Віктор Лисак, начальник Департаменту охорони здоров’я Полтавської області "Перше: відбулися зміни і принципи фінансування на первинному рівні. Друге: ми розпочали укладати декларацію лікар-пацієнт , третє- змінилися принципи фінансування в цілому, самих лікарень і самих лікарів, тобто , десь 50-70 відсотків змінилася оплата. "

Окрім підсумків обговорили й план дій на 2019 рік. Адже цьогоріч Полтавщина стане пілотним регіоном, де впровадять госпітальні округи.

Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації " Полтава та область є передовою сьогодні з перспективою і пілотною. З 1 квітня починається формування округів. І сьогодні на колегії медицини буде це питання: як структурно буде виглядати медицина в подальшому , починаючи з першого квітня , які будуть преференції у медиків, зарплати , які послуги будуть відповідно від медичного закладу, починаючи з первинної закінчуючи обласною лікарнею. ".
Цьогоріч необхідно перейти на нові електронні інструменти роботи у «первинці». У спеціалізованій меддопомозі автономізувати всі заклади, створити локальну комп’ютерну мережу,- додав Віктор Лисак.