Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій МР
118

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій МР

Всього два питання розглянула міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Зокрема, керівники квартирно-експлуатаційного відділу м.Полтава та аграрно-економічного коледжу повідомили про нагальну потребу у закупівлі природного газу, щоб не допустити виникнення надзвичайних ситуацій в опалювальний період.

ВІКТОР КАМЗИСТ, начальник КЕВ м.Полтава
" На даний час в нас виникла ситуація, що відповідно до попереднього договору за 2018 рік ми змогли закупить на січень по додатковій угоді тільки 20 відсотків на січень. На 20 відсотків щодо лютого у нас не хватає коштів.Тому ми додатково не можем заключать, це порушення закону."

МИКОЛА ШЕВНІКОВ, директор аграрно-економічного коледжу ПДАА
" До сіх пор ми не маємо тендеру на закупівлю газу. Зараз ми почали торгівлю щодо відкритих торгів, вони будуть розпочаті 14 лютого.Відповідно з 1 лютого буде припинено постачання газу товариством Укральянсгруп."

Щоб забезпечити безперебійну роботу системи опалення міста, комісія порекомендувала цим організаціям в найкоротші терміни укласти договір на постачання природного газу згідно з вимогами чинного законодавства у сфері публічних закупівель. В ході засідання комісії начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов поінформував про існуючу небезпеку для громадян внаслідок накопичення снігу на покрівлях торгово-розважальних центрів, супермаркетів та інших будівлях.

ВОЛОДИМИР ЛЕОНОВ, начальник управління з питань НС та ЦЗН Полтавського міськвиконкому
" На даний час на торгівельно-розважальних центрах нашого міста велике накопичення снігу. І щоб не сталось руйнування внаслідок покрівлі та унеможливлення нанесенню шкоди життю і здоров»ю громадян необхідно проінформувати власників будівель і балансоутримувачів щодо обов»язків покладених на них у сфері цивільного захисту."

Комісія доручила головам районних у м.Полтава рад провести збори з підприємцями і роз»яснити їм про негативні наслідки, які можуть виникнути у зв»язку з накопиченням снігу на дахах та здійснювати постійний контроль за технічною придатністю споруд під час несприятливих погодних умов.