Програма «Життя міста»

У розділі: 10418 відео | АрхівRSS
На засіданні  комісії ОР з питань забезпечення правоохоронної діяльності розглядали питання щодо безпеки дітей та громадян на шляхах області.
64

На засіданні комісії ОР з питань забезпечення правоохоронної діяльності розглядали питання щодо безпеки дітей та громадян на шляхах області.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій заслухали звернення депутата обласної ради Миколи Первака. 5 січня цього року до нього звернулась мама 15-річного Артема Левченка, який був учасником ДТП, що сталася два місяці тому біля Корпусного саду у Полтаві, в результаті чого хлопець отримав тяжкі травми. Пані Наталія стурбована тим, що по даній справі багато незрозумілого, іде затягування в часі розслідування, відбувся демонтаж з автомобіля, який скоїв ДТП, відеорегістратора, зміни в показах свідків тощо. 7 січня 2019 року, будучи два місяці в комі, Артем помер.

МИКОЛА ПЕРВАК, депутат Полтавської обласної ради
"Одну годину я з нею спілкувався, це було 5 січня і з той2 біллю те, що вона говорила, що як проводяться слідчі дії, а вобще вони ніяк не проводилися , мене це шокувало. І воду в мене є звернення депутатське, , щоб терміново зібрали комісію обласної ради , яка повинна розглянути це питання і при йняти міри, щоб такого в подальшому не відбувалося.Байдужість і бездухість до цього питання не повинно відбуватися."

На засідання комісії прийшли представники патрульної поліції,яких теж зачепила за живе ДТП біля Корпусного саду та загибель хлопця і які налаштовані порушувати питання щодо безпеки дітей та громадян на шляхах області.

ЄВГЕН ЯКОВЕНКО, заступник начальника Управління патрульної поліції в Полтавській області
" Це комплекс дій, спрямованих на забезпечення безпеки громадян на 2019 рік, це посилення нарядами патрулювання стосовно безпеки громадян.Ми виконували дуже багато завдань саме і патрулювання міста, і обслуговування викликів, і нагляд за громадською безпекою, але питання стосовно безпеки громадян на вулично-шляховій мережі буде найпріоритетнішим у цьому році."

На думку депутата обласної ради Руслана Рогова, розгляд такого звернення- це не прерогатива комісії, адже обранці не мають жодних повноважень вплинути на ситуацію.

РУСЛАН РОГОВ, депутат Полтавської обласної ради
" Загинула дитина.Це найбільше горе для батьків.І покарання повинно бути.Але щоб ви розуміли, це ж не повноваження депутатів обласної ради проводить слідство.Для цього є Національна поліція, прокуратура України, які повинні розібрати, розставити всі крапки, сказати, хто винен дійсно.Тому я звертаюсь до полтавців, які можливо були свідками цього ДТП, не бійтесь, приходьте, кажіть правду.Правда завжди переможе."

Оскільки на засідання комісії не прийшли представники органів прокуратури, а також слідчих органів, депутати вирішили запросити правоохоронців на наступну сесію обласної ради, щоб ті прозвітували про хід справи.