Програма «Життя міста»

У розділі: 14697 відео | АрхівRSS
Танцювальна студія «Джава» відзначила дев’ять років.
249

Танцювальна студія «Джава» відзначила дев’ять років.

Студії «Джава» - дев’ять років. Тут танцюють східні танці -вони чуттєві та загадкові. Не залишають байдужими як представників сильної статі так і жінок . Керівниця студії Олена Щеблова згадує: в цей же день, рівно дев’ять років тому пройшло перше тренування. Саме тоді зрозуміла - танці це все. Тепер прагне, щоб опановували цей вид мистецтва якомога більше бажаючих.

Олена Щеблова, президент студії «Джава» "Саме в цей день відбулася перше тренування у моїй студії , це були лише дорослі і я надзвичайно хвилювалася , і навіть схудла на два кілограми , коли готувалася до першого уроку. "

За ці роки змінилося багато чого: хтось зі студії зрозумів , що східний танець сенс життя, для когось просто хобі. Та у будь-якому випадку залишається незмінним одне: філософія танцю : це не просто рухи окремими частинами тіла, а історія кожної танцівниці.

Олена Щеблова, президент студії «Джава» "Танець не може бути без акторського мистецтва , надзвичайно важливий момент, коли діти не просто танцюють , а в вони розкриваються у танці і іноді можуть і підспівувати , але я хочу сказати, що і акторське мистецтво не найголовніше, найголовніше те, щоб люди повірили, що ти танцюєш від душі."

У цьому колективі вже три роки Олександра. Говорить: сьогодні у студії свято. І зізнається - для неї кожен виступ -це маса хвилювань та шліфовка танцю до ідеалу.

Олександра Доценко, займається східними танцями "Мій колектив - це як одна велика сім я , у якій панує велика дружба і я думаю, що без цієї дружби наш колектив би не був би сильним. Це все заслуга нашого тренера , бо він все в нас вкладає. "

Займається з початку створення студії - Софія. Згадує: той день , коли вперше сюди прийшла: привела її бабуся, було страшно та хвилювання переборола, тепер не шкодує.

Софія Моєсеєва, займається східними танцями " Для мене східний танець це життя , я не уявляю себе без Олени Богданівни або без нашого колективу. Це моя друга сімя і я дуже пишаюся тим, що колись давно я їх знайшла. "

Мама Софії -Ірина. Порівнює танці доньки через такий великий проміжок. Говорить саме вони дарують дівчині упевненість та гнучкість.

Ірина Моєсеєва, мама Софії "Змінилося майже все. Змінилися танці , змінилося її відношення , наше відношення . Якщо раніше ми намагалися звільнити її від вільного часу , то зараз це уже невідкладна частина нашого життя. "

Керівниця студії «Джава» Олена Щеблова говорить: за плавними та частково повільними ритмами ховаються шалений темперамент та робота, а за цим всім особлива енергетика танцю.