Програма «Життя міста»

У розділі: 13898 відео | АрхівRSS
Бібліотека-філіал №4 по вулиці Європейській невдовзі оновиться
483

Бібліотека-філіал №4 по вулиці Європейській невдовзі оновиться

Зовсім скоро бібліотека-філіал №4 по вулиці Європейській стане сучасною літературно-мистецькою платформою. Туди закуплять новеньке обладнання, стелажі та зроблять ремонт. Це все реалізовуватимуть у рамках програми «Бюджет участі». «БібліоХаб» став проектом-переможцем конкурсу минулого року. Це маленький проект вартістю 500 тисяч грн.

Таміла Дузенко, директор полтавської міської централізованої бібліотечної системи, ініціаторка проекту «БібліоХаб»
 «Тут будуть зони, де кожному буде комфортно. Хто хоче почитати - будь ласка. Хто хоче позайматися на комп’ютерах - будь ласка. Хто хоче попрацювати, понавчатися..»
 «Кімната з дитячою літературою, з дитячими настільними іграми. Тобто, ми будемо робити все, щоб було читати цікаво маленьким читачам.»

З робочим візитом до бібліотеки завітав Олександ Глазов, голова робочої групи «Бюджету участі», депутат Полтавської міської ради. Він зустрівся та поспілкувався з авторами проекту-переможця.

Олександр Глазов, голова робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві, заступник голови фракції "БПП "Солідарність" у Полтавській міській раді
 «Обговорили стан приміщення, детально обговорили, які саме хочуть автори бачити стилажі, столи, оформлення і як вони взагалі вбачають реалізований уже проект.» 
«Приємно, що мешканці подають сучасні ідеї. Тому що бібліотеки, які були до цього часу, вони як і все у нас у світі змінюється.»

Автори проекту діляться, - дякують за перемогу в конкурсі читачам бібліотеки. Адже, вони не тільки активно голосували за «БібліоХаб», а й подавати ідеї щодо розробки самого проекту.

Ганна Панюта, завідувачка бібліотекою-філією №4, авторка проекту «БібліоХаб»
«Основний нахил робили на те, щоб бажання було читачів.»
 «Нам треба зараз починати наше покоління не примушувати, а залучити до читання. Це через ігри, настільні ігри, розмови, скайп зустрічі, письменників, які до нас приїжджають.»
 «Валік Слинько тата привів свого з ранку. Такий гордий, що тата відловив і прийшов голосувати. Бо дитина не може проголосувати.»

Загалом, проект «БібліоХаб» отримав 837 голосів полтавців.
 «Голосовала за проект, потому что я с самого детства вместо конфет покупала книги.»
 «Я живу в этом районе и обратилась сюда. Хожу постоянно, читаю, даже некоторые перечитываю книги.»
 «Своїм рішенням тут все модернізувати автори попали в 10. Тому що те, що тут робиться у цій бібліотеці, з такою душею, я можу сказати дуже важко зустріти людину, яка б віддавалася роботі так.»

«Я без бібліотеки не можу. Я тут із 78 року.»
«Я сюди прихожу віддихаю душею, серцем, ходжу на поступленіє нових книг, записуюсь, читаю з задоволенням, для мене єслі бібліотеки не буде, то це я не знаю що.»

Відвідати оновлену бібліотеку можна буде уже через кілька місяців.