Програма «Життя міста»

У розділі: 14705 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури
169

Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури

На Полтавщині створено 50 опорних шкіл із 42-ма філіями. План на минулий рік по закупівлі обладнання для навчальних закладів повністю виконали. Про це повідомили під час виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. Зібрання провели в еколого-натуралістичному центрі учнівcької молоді.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА
 «Згідно програми «Опікуємося освітою», всі заходи, які в минулому році було заплановано - всі виконано. Тобто, все те, що вимагало фінансування за кошти спів фінансування з державної субвенції і з державного бюджету все придбано. В школах стоїть сучасне обладнання і діти мають можливість користуватись.»

Голова постійної комісії Сергій Шевчук запропонував керівникам опорних шкіл створити список потреб. Їх планують розглянути та обговорити на наступному засіданні.

Сергій Шевчук, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури
«Нам, будь ласка, по кожній опорній школі, яка є в області, показуєте план, що заплановано на 2019 рік. І окремим стопчиком, тобто пропозиції. Яка пропозиція? Цій школі заплановано комп’ютери, але їй ще в край потрібен автобус.»

Не менш актуальне питання порядку денного - функціонування закладів позашкільної освіти та напрямки щодо удосконалення роботи. У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації констатують, - різноманітні гуртки відвідують майже 43 тисячі учнів.


Сергій Рибалко, начальник управління позашкільної, професійної вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки ОДА
 «У нашому позашкільному центрі науково-технічної творчості уже по суті готовий гурток робототехніки. Залишилося лише знайти відповідні кадрові сили.»
 «В районах ситуація трошки складніша. За інформацією, яка надійшла з Новосанжарського району з 30.03 припиняє діяльність новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості. У зв’язку із, як зазначено, недостатністю фінансування.»

Ці та інші питання винесуть на сесію обласної ради. Вона відбудеться 14 лютого в Кременчуці.