Програма «Життя міста»

У розділі: 14697 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування
273

Засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування

До обласної ради звернулись жителі села Білецьківка Кременчуцького району з проханням допомогти відновити права сільських мисливців на території своїх угідь.
Зокрема, місцевим мешканцям заборонено полювати на пернату дичину у державному заповіднику Білецьківські плавні, хоча до минулого року вони користувалися цими мисливськими угіддями. Це спірне питання депутати розглянули на засіданні постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

СЕРГІЙ ЗІНЧЕНКО, голова первинної організації УТМР Білецьківської сільської ради
" Крім плавнів, в нас є територія, де ми на хутрового звіра полюємо, на копитних і т.д.Територія получається Білецьківської сільської ради, а в користуванні районної ради.Получається, що ми на цій території працюємо, ну як таких прав на неї не маємо."

Жителі Білецьківки вимагають перевірити умови виконання договору користування мисливськими угіддями, а також діяльність Кременчуцької районної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

ЮРІЙ ТАРАНЕНКО, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства
" Ми по виконанню доручення екологічної комісії проведемо комплексну перевірку із залученням спеціалістів мисливствознавців нашого управління, обов»язково залучимо місцевих жителів, громадськість для того, щоб розібратися прозоро і вийти уже з конкретними пропозиціями на слідуючу екологічну комісію."

Депутати заслухали також звернення виконавчого комітету Петрівсько-Роменської сільської ради Гадяцького району про необхідність виділення коштів на реконструкцію або будівництво нових очисних споруд.

ВАЛЕНТИНА БУГАЙОВА, сільський голова Петрівсько-Роменської ОТГ Гадяцького району
" У нас є очисні споруди, які збудовані більше 60 років тому, належали НГПУ «Полтаванафтогаз».В 2002 році соціальна сфера передана була повністю сільській раді, в тому числі і очисні споруди.Вони обслуговують 142 квартири.Вони прийшли повністю в негодність, так як дуже застарілі."

Фахівці вже виготовили проектно-кошторисну документацію, за якою будівництво нового модуля очисних споруд коштує понад 6 мільйонів гривень.Таких коштів у місцевому бюджеті поки що немає, а тому сільська рада звернулася до депутатів обласної ради допомогти коштами у співфінансуванні. Обговорені на комісії питання винесено для затвердження на наступну сесію обласної ради.