Програма «Життя міста»

У розділі: 14705 відео | АрхівRSS
Про соціально значущі видання 2018 року говорили на засіданні постійної комісії ОР
243

Про соціально значущі видання 2018 року говорили на засіданні постійної комісії ОР

Минулого року 12 соціально-значущих видань надруковано коштом обласного бюджету . Серед книг дитяча, науково-популярна література, проза та поезія. Про це звітували на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери.

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
 «Збільшилась кількість дитячих видань. Хочу зазначити, що завжди ці видання не розраховані на ринок. Це видання, які спрямовуються в бібліотеки, навчальні заклади, творчі спілки, ну і також на презентаційні видання.»

Не менш актуальне питання порядку денного - результати виконання 2018 року проектів громадських організацій, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з обласного бюджету. На впровадження роздільного сміття у школах виділили 40 тисяч. Контейнери встановили близько в 10 навчальних закладах Полтавщини.

Яна Трутень, менеджерка проектів Диканської районної екологічної дитячої ГО «Зелене серце»
«По Полтавській області ми працювали в цьому році із навчальними закладами полтавського району, це 4 школи.»
 «Кобеляцький ліцей і Біликівська ЗОШ. Також Котельва, Шишаки, Пирятин і Горішні Плавні.»

Також на комісії розглядали проект рішення «Про внесення змін, доповнень та викладення у новій редакції Регламенту обласної ради сьомого скликання.»

Інна Авраменко, голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО

 «Немає нічого ідеального і можна робити ідеальним, вдосконалювати будь-який документ. Але є моменти, які в нашому регламенті треба привести у відповідність до діючого законодавства і це ми зараз робимо.»

Наступна сесія обласної ради відбудеться 14 лютого в Кременчуці.