Програма «Життя міста»

У розділі: 14704 відео | АрхівRSS
Відбувся форум "Молода наукова еліта. Наука майбутнього, наука молодих"
619

Відбувся форум "Молода наукова еліта. Наука майбутнього, наука молодих"

У Полтаві відбулося нагородження учасників 1-го Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту, науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Зокрема, на урочистості у ПолтНТУ запросили тих учасників, які пройшли до другого етапу.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка
«Приємно.»
 «Привітати вас і побажати успіхів на наступному 2-му обласному рівні, який відбудеться 22-23 лютого у цій залі відкриття. А згодом, переважно більшість хотів би, щоб представляли і Полтаву і Полтавщину на 3-му Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів МАН.»

Дискусію щодо формування майбутньої наукової еліти міста розгорнули на форумі. Він має назву «Наука майбутнього, наука молодих». Серед учасників круглого столу депутат міської ради Андрій Матковський.

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «Завдання №1 перед органами влади, державної і місцевої, все ж таки нарешті, для того, щоб у нас рівень розвитку економіки, виробництва, якість життя людей можна було порівняти з Європою, куди ми там кажемо, що хочемо приєднатися, ми маємо більше думати про нашу молодь, більше їх підтримувати.»

Андрій Матковський розповідає, - міська влада сприяє тому, аби школярі добре навчались. А також мали можливість втілювати свої таланти в життя.

Андрій Матковський, депутат міської ради
«Треба у школах створювати умови, щоб у нас були сучасні кабінети фізики, інформатики, кабінети хімії. У от уже у цьому році прийнята відповідна програма. Депутати міської ради, я впевнений, внесуть зміни до бюджету і ми виділяємо більше 6 млн грн. для того, щоб такі сучасні кабінети обладнати у перших 9 школах. Я вам можу сказати, що у нас не виникає питання які це будуть школи. Це будуть якраз ті школи, у яких у нас є переможці і приймали участь у МАН і переможці наших олімпіад.»

Понад 200 дітей з Полтави брали участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Майже половина з них потрапили до другого етапу.