Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Справа загиблого в ДТП Артема Левченка
1118

Справа загиблого в ДТП Артема Левченка

Свідки ДТП , яке сталося близько трьох місяців тому, і внаслідок якого загинув 15-ти річний Артем Левченко, постійно змінюють пОкази,- наголошує адвокат родини Левченків Дмитро Семеха. Це - говорить він, підтвердив і слідчий експеримент у справі.

Дмитро Семеха, адвокат родини Левченків
Протягом трьох місяців свідки зазначали, що вони бачили як рухався автомобіль по якій смузі, але на самому слідчому експерименті вони дали неправдиві покази. Що автомобіль вже у третій смузі та що ближче до корпусного саду . Спеціалістом, який прибув з Києва було встановлено , що за 20-25 метрів до наїзду водій автомобіля бачив велосипедиста.

Натомість адвокат підозрюваної Наталії Саєнко Богдан Глядиг говорить : покази свідки не змінювали.

Богдан Глядик,адвокат підозрюваної Н. Саєнко
Свідки, які брали участь у слідчому експерименті показали на місцевості те, що вони бачили 6 листопада , те , що вони розповідали після ДТП одразу. На жаль, розповідати деталі я не можу тому що є кримінальна відповідальність за розкриття таємницю слідства.

Нагадаємо, перший слідчий експеримент у справі ДТП пройшов 6-го лютого. На ньому присутні слідчі, представники обох сторін дорожньо-транспортної пригоди, свідки .

Наталія Ширіпова, прес-офіцер патрульної поліції Полтавської області
На вулиці Соборності проводиться слідчий експеримент слідчими, представниками обох сторін дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 6 листопада минулого року , також за участю свідків.

Відтворили два епізоди: переїзд Левченка по пішохідному переходу і рух Саєнко на Mercedes-Benz по «кільцю». Статист на велосипеді стартував з Корпусного парку і на швидкості виїхав на пішохідний перехід, ближчий до Малої академії мистецтв. Відмітку, де орієнтовано збили Артема Левченка, поставили у третій смузі руху.

Суть слідчого експерименту полягала в тому , щоб дізнатися чи Наталія Саєнко перед пішохідним переходом зменшила швидкість чи навпаки- пояснюють у прес-службі нацполіції Полтавщини . Експерти з’ясовували : якщо Саєнко рухалася із дозволеною швидкістю, то чи могла вона зупинити автомобіль в той момент, як побачила велосипедиста. Слідчий відділу розслідування Юрій Титаренко, який , власне, проводив експеримент , від коментарів утримався. Не на камеру розповів- розголошувати таємницю слідства і результати , не мають права.