Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Протягом трьох днів у селі Олефірівка Миргородського району тривала «Зимова Студреспубліка».
374

Протягом трьох днів у селі Олефірівка Миргородського району тривала «Зимова Студреспубліка».

На Полтавщині протягом трьох днів найактивніша молодь шукала відповіді на питання , що стосуються розвитку громадянського суспільства України . Відбувалося це в рамках восьмої «Зимової Студреспубліки» . Цього разу тема навколо якої об’єдналися учасники це «Прогресивні способи громадянської солідарності на Полтавщині». Захід відбувся за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Олена Бабенко, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту міськвиконкому
Дає можливість молоді зануритися у активні соціальні процеси, які відбуваються у нас в державі , відчути себе частинкою величезної машини, яка рухає державу і відчути всі можливі процеси, які відбуваються:як отримати погодження на якусь дію , як провести якийсь захід, як запланувати , як реалізувати ту чи іншу ініціативу.


Колись учасник, а нині експерт «Студреспубліки» Олександр Глазов згадує: саме тут вперше усвідомив, чого хоче досягти в житті. Додає: «Студреспубліка» – чудова платформа для реалізації молоді як особистостей та втілення найцікавіших ініціатив.

Олександр Глазов, заступник голови фракції «БПП» Солідарність» у Полтавській міській раді
Обговорити питання дійти до якогось консенсусу і в кінці проекту навіть його реалізовувати , якщо у них вистачить сил і бажання. Реальний майданчик, який дає молоді можливість розвиватися і не боятися того, що більшість каже за молоддю майбутнє ,за молоддю вже сьогоднішній день.


40 учасників та 20 експертів обговорювали проблему громадянської солідарності в суспільстві. Зазначена тема обрана не випадково, - зауважує лідер республіканців Полтавщини Олег Слизько.

Олег Слизько, лідер республіканців Полтавщини
Зуміти, які це нові прогресивні форми громадянської солідарності на Полтавщині , тому на наше глибоке переконання сьогодні саме солідарності в суспільстві не вистачає . Це роздроблено по скільком критеріям, то щоб зібрати волю суспільну в модернізаційні проекти неможливо.


Студреспубліка – це модель політичного життя. Самі учасники зазначають: завдяки їй можна набути певного досвіду у процесах державотворення, взяти участь в обговоренні суспільно важливих питань, висловити свою думку та бути почутим.

Олександр Єжов, учасник
Конче необхідно ламати ці стереотипи і щоб кожна людина змогла не тільки це почути від когось , а щоб кожна людина могла змогу дійти до цього сама шляхом мисленевої діяльності.

Ярослав Земляной, учасник
Щоб зрозуміти . що потрібно нашій нації , задля того, щоб стати кращим. В даному випадку як потрібно зробити людей більш солідарними один до одного.


Республика тоже является проявленим солидарности и всякие активности тоже, там тренинги .

Солідарність-це єдність , це єдність у інтересах, у діях , у будь-якому прояві.

Всі намагалися дати визначення –це дуже важливо , коли ви розбираєте термінологію, ви повинні знати про що ви говорите , з прикладами справилися всіі.

До Полтавської Студреспубліки входять тисячі активних людей, нині вона є одним із найбільших об’єднань Полтавщини.