Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Апаратна нарада Полтавської міської ради
586

Апаратна нарада Полтавської міської ради

Сто сорок будинків було очищено від снігу та бурульок з початку зими. Нині роботи продовжується - і в будні , і у вихідні,- про це повідомили на апаратній нараді міської ради.


Олександр Ландар, начальник КП «ЖЕО-2»
До роботи залучені альпіністи . На сьогоднішній день ними очищено 42 будинки . Тільки за вихідні було очищено вишками 24 будинки. Загалом роботи з альпіністами і спецтехнікою надалі, зараз є 32 будинки.

З початку 2019 року на зняття льодових брил та бурульок з дахів будинків витратил двісті шістдесят тисяч гривень, - про це розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Володимир Леонов .

Володимир Леонов, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Полтавського МВК
Виконано очищення 211 будівель, з них - 9 дитячих садочків, 20 шкіл, 2 заклади молоді та спорту, 1 поліклініка , 2 лікарні. Роботи по ліквідації загрози продовжуються. Зараз по місту працює працює 3 спецмашини ДСНС .

Стара технікаа , яка часто ламається - основна проблема з якою доводиться стикатися під час чищення дахів,-додав Володимир Леонов . Обговорили під час апаратної наради й питання інклюзивної освіти у Полтаві. Начальник управління освіти Юрій Матвієнко доповів, що для надання таким дітям якісної освіти, введено 56 ставок асистента вчителя та 5 ставок асистента вихователя, створено команди психолого-педагогічного супроводу, організовано корекційно-розвиткові заняття, які проводять понад 80 різноманітних спеціалістів.

Юрій Матвієнко , начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому
Інклюзивна освіта в місті Полтава в районі експеременту впроваджувалася ще з 2008 року. Це було чотири школи. На сьогодні ми маємо вже 14 закладів із інклюзивними класами та два заклади дошкільної освіти зі своїми групами.


Серед питань апаратної наради -епідеміологічна ситуація у Полтаві та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Сергій Котов, начальник управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому. За період з жовтня 2018 по січень 2019 року показники захворюваності були нижче епідпорогових, смертей внаслідок захворювання на грип не зареєстровано. Станом на 8 лютого, показники захворюваності складають 44,8 на 10 тисяч населення, що нижче епідпорогових на 59%.


Начальник управління охорони здоров'я Сергій Котов зауважив, що нині ситуація із захворюванням на грип та ГРВІ у місті є стабільною.